Horst
Terug

Laatste herinnering aan Smulparadijs Melderslo

df53b6bbb8d94428bcde5854dc914730

Al in 2020 sloot 'Het Smulparadijs' aan de Vlasvenstraat in Melderslo de deuren.

1Limburg - Omroep Horst aan de Maas |
Na 50 jaar kwam er een einde aan deze bekende frituur in het dorp die pal langs Café - zaal 't Paradijs lag. VerkochtInmiddels is het perceel verkocht. Van de frituur rest niet meer als de voorbouw waar voorheen gewacht kon worden op de heerlijke snacks.Heer Stienen, de nieuwe eigenaar: "De frituur zelf was in een slechte staat en is afgebroken. De voorbouw die veel later is aangebouwd is echter nog in een prima staat, is goed geïsoleerd, heeft HR-isolatieglas en een degelijke deur met een goed slot. Deze voorbouw wacht dan ook nog op een nieuwe bestemming.. En op deze plek wordt in een later stadium een tuin gerealiseerd". 
e77cbbec11046560713df4fd1715202e

Lees ook

Ruiterfestijn meerlo

Ruiterfestijn Meerlo viert 30e editie in Griekse sferen: 'We blijven vernieuwen'

Het Ruiterfestijn Meerlo viert van donderdag 11 tot en met zondag 14 juni zijn dertigste editie en doet dat in een opvallend Grieks decor. Voorzitter Jan Janssen kijkt met trots terug op dertig jaar en kijkt ook vooruit.

traumaheli horst

Traumahelikopter geland voor medisch incident in Horst

In Horst is donderdagmiddag een traumahelikopter geland voor een medisch incident aan de Jan Bootsstraat. De traumahelikopter landde in een weiland enkele straten verderop.

geslaagd dendron

Bij 282 Dendron-leerlingen kan de vlag uit

Het Dendron College kent dit jaar 282 geslaagde eindexamenleerlingen. Vandaag ontvingen de leerlingen het goede nieuws en kan de vlag uit.

Politie uniform

Nepagenten actief in Noord-Limburg: politie waarschuwt inwoners

De politie waarschuwt voor oplichters die zich voordoen als politieagenten. Volgens de melding zijn momenteel nepagenten actief in Noord-Limburg. Zij proberen slachtoffers te overtuigen om geld, sieraden of bankpassen aan hen mee te geven voor zogenaamd veilig beheer.

wk voxjes

Horst aan de Maas leeft op eigen wijze toe naar het WK

Het WK voetbal gaat vanavond van start. Het toernooi wordt dit jaar gehouden in de Verenigde Staten, Canada en Mexico en is met 48 deelnemende landen de grootste editie ooit. Maar hoe leeft het WK eigenlijk in Horst aan de Maas?

gevangenis ter peel evertsoord

Zorgpersoneel niet vervolgd voor dood gevangene, arts wel voor oplichting

Zorgpersoneel wordt niet aansprakelijk gesteld voor de dood van de 32-jarige Suzanne de Vries. Dat heeft het OM woensdag besloten. De vrouw werd in 2022 dood gevonden in haar cel in vrouwengevangenis Ter Peel in Evertsoord. De oorzaak van haar dood was onverklaarbaar, dus startte het OM een onderzoek.