Horst
Terug

Kunstweekend in De Rozenhof Lottum

1b0196cc3154810b674809bebfc1c01e.jpg

Met Pinksteren, 28 & 29 mei, bieden kunstenaars en handwerkers hun werk aan in het rozenkenniscentrum en in de inspirerende rozentuin met zicht op het 16e-eeuwse kasteel 'De Borggraaf'.

Redactie |  | Aangepast op
De kunstenaars zijn bezig met het uitvoeren van hun werk en de mogelijkheid bestaat om de kunstwerken te kopen. U kunt genieten van schilderkunst, keramiek, houtbewerking, mandenvlechten, drukken, graveren, fotografie en glasbewerking. MuziekEr is op beide dagen begeleidende muziek.Een middag begeleiding door een organist en op de andere middag komt de muzikale duizendpoot 'Luuk Lenders' zijn kunsten ten gehore brengen. RozensymboliekU heeft toegang tot het moderne museum over de vele aspecten van de roos en de geschiedenis en gebruiken van Lottum.Bekijk ook de nieuwe tentoonstelling over rozen symboliek en geniet van een rozenspecialiteit op het terras of onder de nieuwe terrasoverkapping. De Rozenhof is geopend vanaf 10:00 uur.

Lees ook

politiecontrole sevenum met poolse politie (2).jpeg

Grote verkeerscontrole in Sevenum, ook Poolse politie betrokken

Bij een grote verkeerscontrole aan de Middenpeelweg in Sevenum zijn dinsdag verschillende automobilisten bekeurd. Ook de Poolse politie was betrokken bij de controle.

proeflokaal horst.png

Nieuw uitbatersduo over café in Horst: 'Eindelijk is de kogel door de kerk'

Na de bekendmaking maandagavond stroomden de positieve reacties op het nieuwe uitbatersduo voor Het Proeflokaal binnen. Onder de nieuwe naam 'café De Kletser' gaan de beide heren werken aan een kroeg met veel traditie, maar mag er ook een nieuwe wind waaien.

pexels-michaela-st-3448542-25635874.jpg

Waterstof

Gemeenten onderzoeken aansluiting op waterstofnetwerk

De gemeenten Peel en Maas, Horst aan de Maas, en Venlo gaan samen onderzoeken of ze lokaal kunnen aansluiten op het Waterstofnetwerk Limburg. Daarmee willen ze inspelen op de toekomst van duurzame energie.

gratis fruit dendron college.jpeg

Week lang gratis fruit voor leerlingen op Dendron College

Leerlingen op het Dendron College krijgen deze week gratis fruit. Het gratis uitdelen van fruit is onderdeel van een experiment om jongeren te stimuleren gezonder te eten.

WEISTERBEEK.png

Ruim vijftig bewoners denken mee over toekomst driehoek Jacob Merlostraat–Molenstraat

Ruim vijftig omwonenden hebben hun inbreng geleverd tijdens de eerste participatiebijeenkomst over de toekomstige herontwikkeling van het gebied rond de driehoek Jacob Merlostraat–Molenstraat in Horst. Het gaat om de locatie waar onder meer de voormalige Weisterbeekschool, het oude ING-gebouw en een voormalig Rabobankpand staan.

menno en bas proeflokaal.jpeg

Het Proeflokaal in nieuwe handen en onder nieuwe naam: Menno Tros en Bas van der Sterren nemen roer over

Na het afscheid van Monique en Jan eind 2025 is Het Proeflokaal in Horst nu in nieuwe handen. Menno Tros en Bas van der Sterren nemen de zaak over en zullen het café nieuw leven inblazen onder een nieuwe naam: café De Kletser.