Horst
Terug

Kloëte Kook wint grote wagenprijs tijdens optocht Grubbenvorst

9c6b051a6e28df4095d259032f19e756.jpg

De groep Kloëte Kook heeft met Pim’s Casino de grote wagenprijs gewonnen tijdens optocht van Grubbenvorst. Maandag vierden De Plaggenhouwers Gekke Maondaag.

Niels van Rens |  | Aangepast op
Het Ald prinse convent werd tweede bij de grote wagens en De Megjes derde. Daarop volgden nog FC Stamboys, Bende van Josuf en VC Nog eine dan. Kleine wagensBij de categorie kleine wagens won De Vette Haane GFC met Barbie en Ken in Grubbevors. Tweede werd Ponykamp en brons was er voor Kiepe zonder kop. De vierde plek was voor De Pleinbaze. Grote groepenIn categorie grote groepen won Gewoen Weej met hun thema Ein bietje magie, dât zujj wât zien!. Daarop volgenden Kindervakantiewerk Grubbenvorst, Jeugd Californië en Bewoëners, vreejwilligers en personiël La Providence. Kleine groepenIn de categorie kleine groepen wonnen Jose, Francine en Peter met De Voddezek, Nondejuu wao zien die Ventjes en tweede werd De zwarte schäöp van Prins Pim’s femieliej.

Lees ook

sebastian lutterberg sp.png

Gemeenteraadsverkiezingen

Lijsttrekker Sebastian Lutterberg (SP) in nieuwste aflevering 'Kiezen met'

In de podcast 'Kiezen met Omroep Horst aan de Maas' gaat Jelle van de Steeg in gesprek met de lijsttrekkers van de zeven partijen voor de gemeenteraadsverkiezingen van 2026. In de tweede aflevering is Sebastian Lutterberg van SP te gast.

dokter.jpg

Huisartsen in Noord-Limburg luiden noodklok: 'Hopen dat de politiek ons serieus neemt'

Huisartsenpraktijken in Noord-Limburg lopen tegen hun grenzen aan. De zorgvraag groeit snel, terwijl het aantal nieuwe zorgverleners achterblijft. Daardoor worden wachttijden langer en moeten steeds meer praktijken een patiëntenstop invoeren. Veel huisartsen maken zich zorgen over de toekomst van de zorg dicht bij huis.

bertha van de brink, wesp.jpeg

Imkers over opkomst Aziatische hoornaar: 'Inwoners kunnen helpen bij opsporing'

Imkers zijn weer begonnen met het opsporen van de Aziatische hoornaar. Nu de temperaturen stijgen, komen de eerste koninginnen uit hun winterverblijf tevoorschijn en beginnen ze met het bouwen van nieuwe nesten.

Motorkapoverleg 2.jpeg

Hulpdiensten oefenen grootschalig scenario in Kronenberg

Hulpdiensten houden in Kronenberg op 10 en 11 maart een grootschalige oefening bij het KJEM-gebouw aan de Meerweg 73. Tijdens de oefening, die beide dagen plaatsvindt tussen 08.00 en 17.00 uur, trainen brandweer, politie en ambulance gezamenlijk op een noodsituatie.

kay thijssen essentie.png

Gemeenteraadsverkiezingen

Lijsttrekker Kay Thijssen (Essentie) in eerste aflevering 'Kiezen met'

In de podcast 'Kiezen met Omroep Horst aan de Maas' gaat Jelle van de Steeg in gesprek met de lijsttrekkers van de zeven partijen voor de gemeenteraadsverkiezingen van 2026. In de eerste aflevering is Kay Thijssen van Essentie te gast.

20260308 Spek de Kas actie groepsfoto.JPG

€20.000 voor lokale verenigingen dankzij Spek de Kas-actie

Verenigingen uit Horst aan de Maas hebben samen een mooi bedrag opgehaald tijdens de recente Phicoop Spek de Kas-actie. In totaal werd er €20.000 verdeeld onder deelnemende clubs.