Horst
Terug

Klik & Tik bij BiblioNu

cfdad341d64714b9fec7f49550e3898b.jpg

BiblioNu biedt een gratis internetcursus voor beginnende pc gebruikers aan.

Redactie |
Internet wordt steeds belangrijker in het dagelijks leven. Tweedehands koopjes, informatie van de overheid, belastingaangifte doen, een reis boeken, bankzaken regelen, dat gaat bijna allemaal online. Maar niet iedereen is even handig in de omgang met de computer. Klik & TikIn de gratis cursus Klik & Tik worden in online oefenprogramma’s de basisvaardigheden zoals websites bekijken, e-mailen en downloaden uitgelegd.De cursus is speciaal voor diegenen die niet of nauwelijks met een computer hebben gewerkt. De deelnemers werken in hun eigen tempo onder begeleiding van een vrijwilliger.Via filmpjes wordt stap voor stap uitgelegd uit hoe de pc en internet werken, hoe je formulieren invult en websites leest. CursusdataIedere woensdag- en vrijdagmorgen in de bibliotheek Venray van 9:00 tot 11:00 uur en iedere woensdagmorgen in ’t Gasthoês in Horst van 9:00 tot 11:00 uur. Meer informatie en aanmelden via info@biblionu.nl of bel naar (0478) 58 19 70.
733d8d05b713d9640ddea781b83b0777.jpg

Lees ook

leon litjens cda.png

Gemeenteraadsverkiezingen

Lijsttrekker Leon Litjens (CDA) in zesde aflevering 'Kiezen met'

In de podcast 'Kiezen met Omroep Horst aan de Maas' gaat Jelle van de Steeg in gesprek met de lijsttrekkers van de zeven partijen voor de gemeenteraadsverkiezingen van 2026. In de zesde aflevering is Leon Litjens van CDA te gast.

lijsttrekkersdebat - arbeidsmigratie.png

Gemeenteraadsverkiezingen

Arbeidsmigratie: dit zeggen de partijen in het lijsttrekkersdebat

Tijdens het lijsttrekkersdebat van Omroep Horst aan de Maas spraken de zeven partijen over arbeidsmigratie. Waar verschillen ze van mening en waar liggen overeenkomsten?

Evenement optreden concert podium.jpg

De navigatie voor een gevarieerd weekend vol evenementen

Aan het begin van het weekend brengt de evenementenkalender weer een gevarieerd aanbod aan verschillende leuke uitgaanstips. We hebben een gedeelte van de activiteiten die bij ons bekend zijn op een rijtje gezet.

File A73 ongeval.jpeg

Ongeval tussen vrachtwagen en auto op A73 bij Horst, weg was kort afgesloten

Vrijdagmiddag rond 14:20 uur zijn hulpdiensten uitgerukt voor een ongeval op de A73 bij afslag Horst-Zuid in de richting van Venlo. Daar bleek een vrachtwagen en een personenauto met elkaar in botsing te zijn gekomen.

Basisschool de Driehoek Griendtsveen.jpg

Raad stemt in met voorbereidingskrediet voor nieuwe MFA in Griendtsveen

De gemeenteraad heeft dinsdagavond unaniem ingestemd met een voorbereidingskrediet van 300.000 euro voor de toekomstige huisvesting van Basisschool De Driehoek en gemeenschapshuis De Zaal in Griendtsveen.

Sloop De Loods.jpg

Provincie wil miljoen bijdragen aan nieuwbouw Onze Loods in Horst

De provincie Limburg wil €1 miljoen bijdragen aan de ontwikkeling van een nieuw gebouw voor Onze Loods in Horst. Het geld komt uit de Provinciale Leefbaarheidsaanpak voor gebiedsgerichte publieke initiatieven in 2025 en 2026.