In een wedstrijd met weinig kansen was het uiteindelijk via twee corners raak. In de 30e minuut was het Everaerts die goed stond op te letten en een afvallende bal in de linker onderhoek schoof. Een kleine 10 minuten later kopte Auèe een corner binnen achter doelvrouw Badenhop. In de tweede helft, met wederom weinig kansen, hield FC Twente het doel schoon.
Weinig kansen weggegevenCoach Joran Pot: “Een verdiende overwinning, door twee corners bepalen we uiteindelijk de wedstrijd. Gedurende de 90 minuten hebben we weinig kansen weggegeven en staan we nu in de bekerfinale. Dit soort wedstrijden, linksom of rechtsom, moet je gewoon winnen. Na prima prestaties Ajax, Fortuna Sittard en de winst van vandaag sta je terecht in de finale.”
Op donderdag 18 mei speelt FC Twente Vrouwen de bekerfinale tegen PSV in het ADO Den Haag Stadion. Om 16.00 uur wordt er afgetrapt.