Horst
Terug

Informatiebijeenkomst ZekerBewegen bij Bibliotheek Horst

48d576b8f577ecf77001415391fb562e

BiblioNu nodigt met het concept Kennismakers inwoners uit gemeente Horst aan de Maas uit om kennis te komen delen in de bibliotheek.

Redactie |
Om te spreken over iets dat hen raakt. Over een onderwerp waar de inwoner passie voor,of kennis van, heeft. Kennismaker John Timmermans van Judoclub Sevenum verzorgt op woensdag 8 maart een informatiebijeenkomst over valpreventie. ValpreventieIn Nederland valt iedere 5 minuten een 65-plusser dusdanig dat behandeling op een Spoedeisende Hulpafdeling van een ziekenhuis noodzakelijk is.Een val veroorzaakt veel leed: lichamelijk, maar ook geestelijk. Iemand die eenmaal gevallen is, is vaak bang dat dit nog een keer gebeurt. Dat zorgt ervoor dat men niet meer de kaartclub, koffie-inloop of de vriend drie straten verderop bezoekt. Dit leidt vaak tot eenzaamheid en een slechtere conditie. ZekerBewegenTijdens deze informatiebijeenkomst maak je kennis met de cursus ZekerBewegen.Het betreft dus niet de cursus zelf die je volgt, maar het is een informatieve ochtend over de inhoud van de cursus. Ook als je graag meer wil weten over valpreventie is deze ochtend interessant. Er is uiteraard gelegenheid tot het stellen van vragen. Waar en wanneerDe informatiebijeenkomst ZekerBewegen vindt plaats op woensdag 8 maart van 10.00 – 12.00 uur in de Bibliotheek Horst. Deelname is gratis en de bijeenkomst is voor iedereen toegankelijk. Jong of oud, lid of geen lid van de bibliotheek: je bent van harte welkom.Aanmelden is gewenst en kan via de website van BiblioNu: www.biblionu.op-shop.nl Zelf kennis delen?Wil je zelf graag jouw kennis delen in de bibliotheek? Neem dan contact op met Programmaregisseur Sanne Noorman. E-mail: snoorman@biblionu.nl

Lees ook

politie horst

Man aangehouden na vernieling, mishandeling en huisvredebreuk in Horst

De politie heeft in Horst één persoon aangehouden na een melding van vernieling. Meerdere politie-eenheden werden ingezet om de situatie onder controle te krijgen.

Evenement optreden concert podium

Eropuit in het laatste juli-weekend vol evenementen

De werkweek vloog als een raket voorbij en een prachtig zomers weekend staat alweer voor de deur. Misschien ook direct de start van je welverdiende zomervakantie. De agenda-redactie heeft ook deze week de evenementen die bij ons bekend zijn op een rijtje gezet.

sproei

Nog nooit zo droog begin van de zomer in Horst sinds start metingen

In Horst is de eerste vier weken van de zomer nog nooit zo weinig regen gevallen als dit jaar. Volgens gegevens van het KNMI viel er in de afgelopen dertig dagen slechts 2,7 millimeter neerslag, een record sinds de start van de metingen in 1932.

zwembad de berkel

Zwembad de Berkel voor ruim een maand gesloten

Zwembad de Berkel in Horst is sinds vandaag gesloten vanwege werkzaamheden aan het zwembad.

pepijn lijnders

Pepijn Lijnders officieel aangesteld als assistent bij Duitse nationale ploeg

De uit Broekhuizen afkomstige Pepijn Lijnders wordt officieel assistent van de nieuwe Duitse bondscoach Jürgen Klopp. Het nieuws over de aanstelling hing al even in de lucht.

Wandelgroep Sevenum 4 daagse

Sevenumse Wandel4Daagse krijgt nieuwe datum na hitte

De Wandel4Daagse in Sevenum wordt dit jaar alsnog gehouden. Het wandelevenement moest enkele weken geleden worden afgelast vanwege de extreme hitte. De organisatie heeft inmiddels een nieuwe periode gevonden.