De avond is specifiek gericht op de herinrichting van het gebied rondom de Groote Molenbeek langs de A73, tussen de Meldersloseweg en de Wittebrugweg.
Waterkwaliteit
De herontwikkeling heeft meerdere bedoelingen. De belangrijkste is het verbeteren van de waterkwaliteit van de Groote Molenbeek volgens de Kaderrichtlijn Water (KRW). Daarnaast wordt er gewerkt aan het vergroten van de ruimte voor de beek in het beekdal. Daarvoor wordt nieuwe natuur aangelegd en bestaat de mogelijkheid voor agrarisch en recreatief medegebruik.
Schetsontwerp
Tijdens de inloopavond is het eerste schetsontwerp in te zien en kun je vragen stellen en kunnen opmerkingen of suggesties gedeeld worden. Vertegenwoordigers van de gemeente, het Waterschap Limburg en Ontwikkelbedrijf Greenport Venlo zullen uitleg geven en in gesprek gaan met de bezoekers.
De reacties die tijdens deze bijeenkomst worden opgehaald, zullen worden meegenomen in de verdere uitwerking van het definitieve ontwerp voor de gebiedsinrichting.
Je bent van harte welkom op woensdag 12 maart in MFC De Zwingel, Beemdweg 4 in Melderslo: de avond is van 18:30 tot 20:00 uur.