Horst
Terug

Huurdersvereniging stapt naar de rechter

c00beab83caaa3db50cb2a9e658be1c3.jpg

Huurdersvereniging Noord-Limburg stapt naar de rechter. De vereniging wil dat het door Wonen Limburg als vertegenwoordiger wordt gezien voor de huurders in Noord-Limburg. Dat schrijft Dagblad De Limburger.

Redactie |
De partijen liggen al jaren met elkaar overhoop. Wonen Limburg wil maar met één partij praten. Dat is de huurdersraad. De huurdersvereniging voor Venray, Horst aan de Maas en Peel en Maas is uit de huurdersraad gestapt. GeldIn een bericht op de site laat de vereniging weten: "De Huurdersvereniging Noord-Limburg is van mening dat Wonen Limburg de geldende regelgeving schendt. De schending betreft met name financiële aangelegenheden. Omdat de Huurdersvereniging Noord-Limburg hier niet samen met Wonen Limburg is uitgekomen, heeft de Huurdersvereniging Noord-Limburg zich genoodzaakt gezien een kort geding bij de rechtbank aan te spannen."Wonen Limburg laat de krant weten dat de huurdersvereniging pas wil praten als het geld is overgemaakt. Het is niet duidelijk wanneer het kort geding plaatsvindt.

Lees ook

proeflokaal horst.png

Nieuw uitbatersduo over café in Horst: 'Eindelijk is de kogel door de kerk'

Na de bekendmaking maandagavond stroomden de positieve reacties op het nieuwe uitbatersduo voor Het Proeflokaal binnen. Onder de nieuwe naam 'café De Kletser' gaan de beide heren werken aan een kroeg met veel traditie, maar mag er ook een nieuwe wind waaien.

pexels-michaela-st-3448542-25635874.jpg

Waterstof

Gemeenten onderzoeken aansluiting op waterstofnetwerk

De gemeenten Peel en Maas, Horst aan de Maas, en Venlo gaan samen onderzoeken of ze lokaal kunnen aansluiten op het Waterstofnetwerk Limburg. Daarmee willen ze inspelen op de toekomst van duurzame energie.

gratis fruit dendron college.jpeg

Week lang gratis fruit voor leerlingen op Dendron College

Leerlingen op het Dendron College krijgen deze week gratis fruit. Het gratis uitdelen van fruit is onderdeel van een experiment om jongeren te stimuleren gezonder te eten.

WEISTERBEEK.png

Ruim vijftig bewoners denken mee over toekomst driehoek Jacob Merlostraat–Molenstraat

Ruim vijftig omwonenden hebben hun inbreng geleverd tijdens de eerste participatiebijeenkomst over de toekomstige herontwikkeling van het gebied rond de driehoek Jacob Merlostraat–Molenstraat in Horst. Het gaat om de locatie waar onder meer de voormalige Weisterbeekschool, het oude ING-gebouw en een voormalig Rabobankpand staan.

menno en bas proeflokaal.jpeg

Het Proeflokaal in nieuwe handen en onder nieuwe naam: Menno Tros en Bas van der Sterren nemen roer over

Na het afscheid van Monique en Jan eind 2025 is Het Proeflokaal in Horst nu in nieuwe handen. Menno Tros en Bas van der Sterren nemen de zaak over en zullen het café nieuw leven inblazen onder een nieuwe naam: café De Kletser.

kom in de kas 2026.png

Kom in de Kas: een leerzaam kijkje bij de rozen, gerbera's en aardbeien

Geïnteresseerden konden afgelopen zondag een kijkje nemen in vijf verschillende kassen in Horst aan de Maas tijdens Kom in de Kas. Omroep Horst aan de Maas wandelde binnen bij de aardbeien, rozen en gerbera's.