Op tweede paasdag zijn rond 18.30 uur hulpdiensten massaal uitgerukt voor een verkeersongeval op de A67 tussen Maasbree en Sevenum. Het ongeluk gebeurde in de rijrichting van Eindhoven naar Venlo.
Politie, meerdere ambulances en diverse brandweereenheden werden opgeroepen om hulp te verlenen. In eerste instantie werd ook een traumahelikopter opgeroepen, maar die is uiteindelijk niet geland.
Inzittenden uit voertuig gehaald
Volgens de eerste informatie gaat het om een flinke aanrijding tussen een vrachtwagen en een personenauto. De personenauto liep daarbij zware schade op. Volgens de correspondent bij het ongeluk heeft de brandweer inzittenden uit het voertuig gehaald.
Door het ongeval is een deel van de snelweg afgesloten, wat leidt tot een forse file en vertragingen voor weggebruikers.
Over de ernst van eventuele verwondingen is nog niets bekend. Ook de exacte toedracht van het ongeval wordt nog onderzocht.