Horst
Terug

Het Proeflokaal in nieuwe handen en onder nieuwe naam: Menno Tros en Bas van der Sterren nemen roer over

menno en bas proeflokaal.jpeg

Bas (links) en Menno (rechts) nemen Het Proeflokaal in Horst over

foto Menno Tros

Na het afscheid van Monique en Jan eind 2025 is Het Proeflokaal in Horst nu in nieuwe handen. Menno Tros en Bas van der Sterren nemen de zaak over en zullen het café nieuw leven inblazen onder een nieuwe naam: café De Kletser.

Jelle van de Steeg |  | Aangepast op

Tros en Van der Sterren zijn ook bekend van de Horster Fabriek. Ze laten weten dat deze gewoon blijft bestaan.

Sluiting
Eind november werd bekend dat Monique en Jan de deuren na dertig jaar zouden gaan sluiten. Zij benadrukten dat het de bedoeling was dat het café op termijn weer zou openen zodra de juiste opvolging werd gevonden. Die is er nu dus in de vorm van Tros en Van der Sterren.

Kisjesbal
Het bekende Kisjesbal dat op carnavalsdindag traditioneel wordt gehouden in Horst kan op deze manier ook terugkeren op de vaste locatie. Afgelopen carnaval verhuisde het Kisjesbal eenmalig naar een andere locatie vanwege de sluiting van Het Proeflokaal.