Horst
Terug

Haak en brei actie in Sevenum voor Serious Request

a2e4ebe68afc043859d9160ebffa2f9d.jpg

De haak en brei actie komt van José Jeurninck uit Sevenum. Dinsdag kwamen geïnteresseerden langs om te haken en breien in De Wingerd in Sevenum voor het goede doel: Serious Request.

Niels van Rens |  | Aangepast op
De actie betreft een workshop haken en breien. Groot kunstwerkDeelnemers maken lapjes van ongeveer 20 bij 20 centimeter. Al deze lapjes worden met elkaar verbonden om uiteindelijk een groot kunstwerk te maken om bomen jasjes te geven in de winter. Deze bomen staan voor bij De Wingerd. Aanhaken“Ik vind haken en breien heel leuk”, zegt initiatiefneemster José Jeurninck. “Daarom dacht ik: misschien kan ik andere mensen laten aanhaken op onze actie en zo is ‘Haak aan en brei mei’ ontstaan.” Serious RequestSerious Request haalt dit jaar geld op tegen de spierziekte ALS. Jeurninck heeft met de actie nu meer dan 100 euro opgehaald. Voor meer informatie, klik op deze link van de actie.

Lees ook

pexels-pixabay-50713.jpg

Sporting ST/SVEB te sterk voor Meterik: 4-1

Meterik heeft zondag een pijnlijke nederlaag geleden in de strijd om het kampioenschap. In de uitwedstrijd tegen Sporting ST/SVEB ging de ploeg met 4-1 onderuit.

spellenavond horst.jpeg

Spellenavond strijkt neer in Huis van de Wijk: 'Willen het toegankelijk houden'

De uit Grubbenvorst afkomstige Bart Stappers organiseert avonden vol met spelletjes op verschillende plekken. Afgelopen weekend streek de spellenavond weer neer in het Huis van de Wijk in Horst.

Leerdam-Wittenhorst foto 2.JPG

Pijnlijke nederlaag Wittenhorst tegen Leerdam

Wittenhorst heeft zaterdag een pijnlijke nederlaag geleden in de uitwedstrijd tegen LRC Leerdam. In Leerdam ging de ploeg met 2-0 onderuit tegen de laagvlieger. Daarmee lieten de Horstenaren een uitgelezen kans liggen om afstand te nemen van de onderste regionen.

Stempotlood.jpg

Gemeenteraadsverkiezingen

Op deze plekken kun je stemmen op 18 maart

Inwoners van Horst aan de Maas kunnen op woensdag 18 maart hun stem uitbrengen tijdens de gemeenteraadsverkiezingen. In totaal zijn er 24 stemlokalen verspreid over de gemeente waar kiezers terechtkunnen om hun stem uit te brengen. De meeste stemlokalen zijn geopend van 07.30 uur tot 21.00 uur.

imke emons belang van horst aan de maas.png

Gemeenteraadsverkiezingen

Lijsttrekker Imke Emons (Belang van Horst aan de Maas) in zevende aflevering 'Kiezen met'

In de podcast 'Kiezen met Omroep Horst aan de Maas' gaat Jelle van de Steeg in gesprek met de lijsttrekkers van de zeven partijen voor de gemeenteraadsverkiezingen van 2026. In de zevende aflevering is Imke Emons van Belang van Horst aan de Maas te gast.

lijsttrekkersdebat - wonen.png

Gemeenteraadsverkiezingen

Wonen: dit zeggen de partijen erover in het lijsttrekkersdebat

Naast drie andere thema's spraken de zeven lijsttrekkers in het debat van Omroep Horst aan de Maas over wonen. Waar verschillen zij van mening en waar liggen juist overeenkomsten?