Horst
Terug

Grote verkeerscontrole in Sevenum

1587524ffd137ee1aa0ce713d17910d7

In de omgeving van de A67 en Midden Peelweg in Sevenum vond vrijdagavond een grote controle plaats. Tijdens deze controle was er niet alleen aandacht voor verkeerszaken maar ook voor onderwerpen als mensensmokkel en ondermijnende criminaliteit.

Eric Reijnders |
De controle werd georganiseerd door politiestudenten en ondersteund door het basisteam Horst, Peel en Maas, Team Verkeer, AVIM (vreemdelingenpolitie), Koninklijke Marechaussee en het Grensoverschrijdend Politie Team. BekeuringenIn totaal werden er 50 voertuigen uitgebreid gecontroleerd. Twee bestuurders reden onder invloed en er zijn twee voertuigen in beslag genomen. Daarnaast zijn er in totaal 16 bekeuringen geschreven voor verschillende verkeersovertredingen. VerkeersongevallenDoor middel van dit soort controles probeert de politie niet alleen meer zicht te krijgen op deze vormen van criminaliteit maar probeert op die manier bij te dragen aan het terugbrengen van het aantal (ernstige) verkeersongevallen.

Lees ook

meuleveldkinderkoor

Meuleveldkinderkoor klaar voor uitvoering van Grumor in groep 8

Na maanden van repeteren is het bijna zover: het Meuleveldkinderkoor uit Horst brengt zondag de musical 'Grumor in groep 8' op de planken in ’t Gasthoes. Zo’n 70 kinderen werkten vol enthousiasme toe naar de voorstelling die werd geschreven door Paul van Loon in samenwerking met Stichting Leergeld.

Zon hitte stock

Tropische hitte

Weerstation in Horst tikt met 37,9 graden warmste temperatuur aan in Limburg

Om 15.00 uur was het weerstation in Horst het warmste van Limburg: het KNMI mat daar een temperatuur van 37,9 graden, gevolgd door Ell-Haler met 37,7 graden.

mfa kerkebos

Tropische hitte

MFA Kerkebos stelt gekoelde ruimtes beschikbaar voor inwoners

In Swolgen kunnen inwoners die verkoeling zoeken tijdens de extreme hitte terecht bij MFA Kerkebos. Naast de airco staat er koud drinken klaar en liggen er spelletjes om de tijd gezellig door te komen.

WhatsApp Image 2026-06-26 at 10.47.53

Tropische hitte

Code rood vanwege hitte: kermissen, winkels en horeca nemen maatregelen

Verschillende evenementen zoals de kermissen in Hegelsom en Grubbenvorst wijzigen de plannen vanwege de extreme hitte. Op vrijdag geldt code rood en passen ook winkels en horecagelegenheden de openingstijden aan.

waterlek lottum 2026

Opnieuw waterlek in Lottum: ongeveer 60 woningen getroffen

Donderdag zijn ongeveer 60 woningen getroffen door een waterlek aan de Wijlickshove in Lottum. Woensdagavond gebeurde dat ook al, toen aan de Grimmelsweg.

Dendron College

Dorine Pepping nieuwe rector Dendron College, vervangt Nicole Koolen

Het Dendron College kent een nieuwe rector: Dorine Pepping. Zij volgt Nicole Koolen op die onlangs bekendmaakte te zullen vertrekken. Pepping start officieel op 1 oktober van dit jaar.