Horst
Terug

Garagesale Griendtsveen haalt 1.648 euro op voor doorstart basisschool De Driehoek

ccb3e40b872aae47e8b2e9cd62d60000.jpg

Er is 1.648,88 euro opgehaald tijdens de Garagesale in Griendtsveen van afgelopen zondag. Deze markt werd speciaal gehouden voor SPO Griendtsveen en basisschool De Driehoek.

Niels van Rens |  | Aangepast op
Een groepje ouders uit het dorp kwam met het idee van de garagesale. Inwoners van het dorp stalden hun spullen uit en de opbrengst ging naar SPO Griendtsveen (nieuw schoolbestuur). Heel blijAnne-Will Jacobs, ouder en adviseur van SPO Griendtsveen: “We zijn ontzettend blij met dit bedrag.” Met dit geld kan basisschool De Driehoek beter doorbouwen op een gezondere toekomst. SluitenIn november 2022 kondigde het bestuur van Dynamiek Scholengroep aan dat zij basisschool De Driehoek in Griendtsveen wil sluiten. Voor een groep ouders was dat de aanleiding om samen te onderzoeken of de school overgenomen kan worden en de school onder zelfstandig bestuur kan blijven bestaan.

Lees ook

sebastian lutterberg sp.png

Gemeenteraadsverkiezingen

Lijsttrekker Sebastian Lutterberg (SP) in nieuwste aflevering 'Kiezen met'

In de podcast 'Kiezen met Omroep Horst aan de Maas' gaat Jelle van de Steeg in gesprek met de lijsttrekkers van de zeven partijen voor de gemeenteraadsverkiezingen van 2026. In de tweede aflevering is Sebastian Lutterberg van SP te gast.

dokter.jpg

Huisartsen in Noord-Limburg luiden noodklok: 'Hopen dat de politiek ons serieus neemt'

Huisartsenpraktijken in Noord-Limburg lopen tegen hun grenzen aan. De zorgvraag groeit snel, terwijl het aantal nieuwe zorgverleners achterblijft. Daardoor worden wachttijden langer en moeten steeds meer praktijken een patiëntenstop invoeren. Veel huisartsen maken zich zorgen over de toekomst van de zorg dicht bij huis.

bertha van de brink, wesp.jpeg

Imkers over opkomst Aziatische hoornaar: 'Inwoners kunnen helpen bij opsporing'

Imkers zijn weer begonnen met het opsporen van de Aziatische hoornaar. Nu de temperaturen stijgen, komen de eerste koninginnen uit hun winterverblijf tevoorschijn en beginnen ze met het bouwen van nieuwe nesten.

Motorkapoverleg 2.jpeg

Hulpdiensten oefenen grootschalig scenario in Kronenberg

Hulpdiensten houden in Kronenberg op 10 en 11 maart een grootschalige oefening bij het KJEM-gebouw aan de Meerweg 73. Tijdens de oefening, die beide dagen plaatsvindt tussen 08.00 en 17.00 uur, trainen brandweer, politie en ambulance gezamenlijk op een noodsituatie.

kay thijssen essentie.png

Gemeenteraadsverkiezingen

Lijsttrekker Kay Thijssen (Essentie) in eerste aflevering 'Kiezen met'

In de podcast 'Kiezen met Omroep Horst aan de Maas' gaat Jelle van de Steeg in gesprek met de lijsttrekkers van de zeven partijen voor de gemeenteraadsverkiezingen van 2026. In de eerste aflevering is Kay Thijssen van Essentie te gast.

20260308 Spek de Kas actie groepsfoto.JPG

€20.000 voor lokale verenigingen dankzij Spek de Kas-actie

Verenigingen uit Horst aan de Maas hebben samen een mooi bedrag opgehaald tijdens de recente Phicoop Spek de Kas-actie. In totaal werd er €20.000 verdeeld onder deelnemende clubs.