Horst
Terug

Gé Spreeuwenberg nieuwe uitbater café 't Tunneke Melderslo

aaee27df35c04aa844c686e5294046d2.jpg

De toekomst van café 't Tunneke in Melderslo ziet er weer rooskleurig uit. Gé Spreeuwenberg gaat per 1 januari 2025 het café uitbaten. Hiermee komt een einde aan een lange tijd van onzekerheid over het voortbestaan van de ontmoetingsplek in Melderslo.

Bregje Deckers |  | Aangepast op
Paula en Gerrit Bardoel namen in augustus tijdelijk het café over en zullen na 1 januari ook nog achter de bar te vinden zijn.

UitbatersDe uitbaters Bas van Westerveld en Kim Kleuskens zochten na de aankondiging van hun vertrek nieuwe mensen, maar dat was moelijker dan gedacht. Hendriks Metselwerken uit Wellerlooi kocht Café 't Tunneke in mei, toen was al duidelijk dat het bedrijf niet zelf het café zou gaan runnen. Gé Spreeuwenberg kon op veel enthousiasme rekenen na het nieuws dat hij 't Tunneke gaat uitbaten. Zo valt er op sociale media te lezen: "Geweldig Gé, veel succes", en "Wat fijn dat iemand uit Melderslo het gaat overnemen, dat komt vast goed!".

Lees ook

Askruisje to go, rondje limburg

Rondje Limburg

Terugkijken: aflevering 1 van Rondje Limburg

Tijdens de eerste van aflevering van Rondje Limburg zie je onder andere askruisjes die 'to go' worden uitgedeeld, het beste station van Nederland ligt in Ransdaal en een podcast met oorlogsverhalen.

spellenavond.jpeg

Spellenavond Limburg opent vierde locatie in Meerlo

Bordspelliefhebbers in de gemeente Horst aan de Maas krijgen er een nieuwe ontmoetingsplek bij. Spellenavond Limburg breidt uit met een vierde locatie en strijkt neer in het Bruishuis in Meerlo. Daarmee wil de organisatie inspelen op de groeiende populariteit van bordspellen in de regio.

horst.png

WOZ-waarde in Horst aan de Maas met 11,7 procent gestegen

De WOZ-waarde in Horst aan de Maas is dit jaar gestegen met 11,7 procent. Gemiddeld is de WOZ-waarde van woningen in Nederland ten opzichte van 2025 met 10,6 procent gestegen.

Envases-4.jpg

Agenda

Twee bedrijven in Horst aan de Maas openen deuren tijdens Dag van de Maakindustrie

Twee bedrijven uit Horst aan de Maas nemen op 22 maart deel aan de Dag van de Maakindustrie. Productiebedrijven openen speciaal op deze dag de deuren voor publiek om te laten zien wat er gebeurt.

clevers tienray Daan Peters.jpg

IJssalon Tienray heropent na brand bij buren: ‘We zijn er klaar voor’

Met het lenteweer in aantocht maakt Ijssalon Clevers in Tienray zich op voor de start van het nieuwe seizoen. Dat is dit jaar bijzonder, want in december brak er brand uit bij de naastgelegen cafetaria en kroeg. Hoewel het vuur niet in de ijssalon woedde, was de impact merkbaar.

walhalla rabobank 2.jpeg

OJC Walhalla ontvangt 5.000 euro steun via Rabo Young Impact

OJC Walhalla in Sevenum heeft 5.000 euro ontvangen van de Rabobank. Dat geld komt voort uit de Rabo Young Impact Support, een speciaal project van de bank.