Horst
Terug

Ezelsbrug geen last van lerarentekort

3e9370fdad9aff24f2625270b0c16c8b.jpg

Een spannende dag voor veel kinderen die vandaag weer naar school mogen. Landelijk is er ook behoorlijk wat spanning of er dit jaar wel genoeg leraren voor de klas staan. Bij basisschool de Ezelsbrug is dat niet het geval.

Redactie |
"Gelukkig hebben we hier binnen de Ezelsbrug geen last van," zegt Cees Ebben, directeur van de Ezelsbrug. "Je ziet dat het lerarentekort in de Randstand dreigender is dan hier." Nieuwe mascotteHet nieuwe schooljaar werd afgetrapt met de introductie van de nieuwe mascotte Charlie. De mascotte vertegenwoordigd de kernwaarden verbinding, plezier en veiligheid. "We vinden veiligheid een heel belangrijke kernwaarden", gaat Ebben verder. "Kinderen moeten zich veilig voelen, maar ook het personeel moet in veilige omgeving kunnen werken." CoronaplanHet ministerie heeft een coronaplan gemaakt waarbij de kwaliteit van het onderwijs gewaarborgd, blijft als er weer maatregelen worden opgelegd.

Lees ook

spellenavond horst.jpeg

Spellenavond strijkt neer in Huis van de Wijk: 'Willen het toegankelijk houden'

De uit Grubbenvorst afkomstige Bart Stappers organiseert avonden vol met spelletjes op verschillende plekken. Afgelopen weekend streek de spellenavond weer neer in het Huis van de Wijk in Horst.

Leerdam-Wittenhorst foto 2.JPG

Pijnlijke nederlaag Wittenhorst tegen Leerdam

Wittenhorst heeft zaterdag een pijnlijke nederlaag geleden in de uitwedstrijd tegen LRC Leerdam. In Leerdam ging de ploeg met 2-0 onderuit tegen de laagvlieger. Daarmee lieten de Horstenaren een uitgelezen kans liggen om afstand te nemen van de onderste regionen.

Stempotlood.jpg

Gemeenteraadsverkiezingen

Op deze plekken kun je stemmen op 18 maart

Inwoners van Horst aan de Maas kunnen op woensdag 18 maart hun stem uitbrengen tijdens de gemeenteraadsverkiezingen. In totaal zijn er 24 stemlokalen verspreid over de gemeente waar kiezers terechtkunnen om hun stem uit te brengen. De meeste stemlokalen zijn geopend van 07.30 uur tot 21.00 uur.

imke emons belang van horst aan de maas.png

Gemeenteraadsverkiezingen

Lijsttrekker Imke Emons (Belang van Horst aan de Maas) in zevende aflevering 'Kiezen met'

In de podcast 'Kiezen met Omroep Horst aan de Maas' gaat Jelle van de Steeg in gesprek met de lijsttrekkers van de zeven partijen voor de gemeenteraadsverkiezingen van 2026. In de zevende aflevering is Imke Emons van Belang van Horst aan de Maas te gast.

lijsttrekkersdebat - wonen.png

Gemeenteraadsverkiezingen

Wonen: dit zeggen de partijen erover in het lijsttrekkersdebat

Naast drie andere thema's spraken de zeven lijsttrekkers in het debat van Omroep Horst aan de Maas over wonen. Waar verschillen zij van mening en waar liggen juist overeenkomsten?

leon litjens cda.png

Gemeenteraadsverkiezingen

Lijsttrekker Leon Litjens (CDA) in zesde aflevering 'Kiezen met'

In de podcast 'Kiezen met Omroep Horst aan de Maas' gaat Jelle van de Steeg in gesprek met de lijsttrekkers van de zeven partijen voor de gemeenteraadsverkiezingen van 2026. In de zesde aflevering is Leon Litjens van CDA te gast.