Horst
Terug

Esso Vissers Horst krijgt een 25 meter lange kettingwasstraat

8c1af152c88ba7736137e367a3c727d4.jpg

De bestaande roll-over carwash bij Esso Vissers Horst sluit op 20 november en maakt plaats voor een geheel vernieuwde bemande kettingwasstraat. Medio februari 2024 wordt de nieuwe wasstraat geopend.

Niels van Rens |  | Aangepast op
De wasboxen blijven in deze periode wel gewoon geopend. De rijrichting van de wasstraat wordt omgedraaid en de washal wordt met 5 meter verlengd ten opzichte van de huidige situatie. Hierdoor zullen de wachtende auto’s niemand meer in de weg staan en kan Vissers tot wel dertig auto’s per uur wassen. KentekenwassenMet de komst van de nieuwe wasstraat, wordt ook direct kenteken- en abonnementswassen geïntroduceerd. Online kun je een abonnement afsluiten waarbij je kenteken wordt geregistreerd. Voor een vast bedrag per maand kun je vervolgens onbeperkt je auto wassen. Je hoeft alleen met het geregistreerde kenteken de wasstraat in te rijden en het juiste programma staat voor je klaar.

Lees ook

BuitenGewoonBereikbaar 1..jpg

BuitenGewoonBereikbaar rondt glasvezelproject Horst aan de Maas af

De stichting BuitenGewoonBereikbaar heeft haar werkzaamheden definitief afgerond. De organisatie, die in 2019 en 2020 verantwoordelijk was voor de aanleg van een glasvezelnetwerk in het buitengebied van Horst aan de Maas, zet haar laatste beschikbare middelen in om drie maatschappelijke initiatieven te ondersteunen.

Definitieve gunning onderhoud gemeentelijk vastgoed_april 2026 (2).jpeg

Gemeente wijst onderhoudspartners aan voor gemeentelijk vastgoed

De gemeente Horst aan de Maas heeft de selectie afgerond voor nieuwe meerjarige onderhoudscontracten voor het gemeentelijk vastgoed en monumentale gebouwen. Het gaat om afspraken met verschillende gespecialiseerde partijen die de komende jaren verantwoordelijk worden voor het technisch en bouwkundig onderhoud van onder meer sporthallen, buurtcentra, culturele accommodaties en monumenten.

politiecontrole sevenum met poolse politie (2).jpeg

Grote verkeerscontrole in Sevenum, ook Poolse politie betrokken

Bij een grote verkeerscontrole aan de Middenpeelweg in Sevenum zijn dinsdag verschillende automobilisten bekeurd. Ook de Poolse politie was betrokken bij de controle.

proeflokaal horst.png

Nieuw uitbatersduo over café in Horst: 'Eindelijk is de kogel door de kerk'

Na de bekendmaking maandagavond stroomden de positieve reacties op het nieuwe uitbatersduo voor Het Proeflokaal binnen. Onder de nieuwe naam 'café De Kletser' gaan de beide heren werken aan een kroeg met veel traditie, maar mag er ook een nieuwe wind waaien.

pexels-michaela-st-3448542-25635874.jpg

Waterstof

Gemeenten onderzoeken aansluiting op waterstofnetwerk

De gemeenten Peel en Maas, Horst aan de Maas, en Venlo gaan samen onderzoeken of ze lokaal kunnen aansluiten op het Waterstofnetwerk Limburg. Daarmee willen ze inspelen op de toekomst van duurzame energie.

gratis fruit dendron college.jpeg

Week lang gratis fruit voor leerlingen op Dendron College

Leerlingen op het Dendron College krijgen deze week gratis fruit. Het gratis uitdelen van fruit is onderdeel van een experiment om jongeren te stimuleren gezonder te eten.