Horst
Terug

Elf verenigingen uit Horst aan de Maas doen mee aan Grote Clubactie

b2c4b556a91f9080356e7303714c2c2f.jpg

Elf verenigingen uit de gemeente Horst aan de Maas doen dit jaar mee aan de Grote Clubactie. Leden trekken eropuit om loten te verkopen en zo geld in te zamelen voor hun club. Met de opbrengst kunnen zij bijvoorbeeld materialen aanschaffen, activiteiten organiseren of contributies betaalbaar houden.

Bregje Deckers |  | Aangepast op
Van elk verkocht lot gaat 80 procent rechtstreeks naar de vereniging.

De loten worden zowel huis-aan-huis als digitaal verkocht, bijvoorbeeld via WhatsApp en social media. Kopers steunen niet alleen de verenigingen, maar maken ook kans op prijzen, waaronder een hoofdprijs van 100.000 euro. De trekking is op 11 november 2025.

Horst aan de Maas
In de dorpen zijn uiteenlopende clubs actief met de actie. In Kronenberg zet Judoclub Helden zich in, terwijl in America de jeugdleden van AVV America langs de deuren gaan. Hegelsom doet mee met zowel de voetbalvereniging als S.V. Oxalis, en in Melderslo spant SV Melderslo zich in. In Horst zijn Mylagro - Dans, Sport en Theater, Handbalclub Wittenhorst en Budoclub Horst actief, terwijl in Meerlo Budoteam Meerlo-Wanssum e.o. de actie voert. In Griendtsveen doen de leden van de Eindhovense Bandy Club mee, terwijl in Swolgen Fanfare Vriendenkring actief loten verkoopt.

Lees ook

Koninklijke Harmonie van Horst (1).jpg

Agenda

Koninklijke Harmonie van Horst brengt fantasie tot leven met Tim Stoter en Ger Gubbels

Muziek, verhalen en fantasie komen samen tijdens de Sprookjesconcerten van de Koninklijke Harmonie van Horst op zondag 5 juli in ’t Gasthoês. Jong en oud worden meegenomen in een betoverende voorstelling rond het thema ‘Carnaval der Dieren’.

wandelvierdaagse grubbenvorst.jpg

Derde dag van wandelvierdaagse Grubbenvorst afgelast door weersvoorspellingen

De derde dag van de wandelvierdaagse in Grubbenvorst is afgelast door de voorspelde weersomstandigheden. Dat laat de organisatie vrijdagmiddag weten.

hans klok.png

Interview

Van Las Vegas naar Sevenum: Hans Klok schittert in Toverland

Magie en Toverland zijn al 25 jaar met elkaar verbonden mede dankzij Hans Klok. Na een van zijn jubileumshows sprak Dwars Door Limburg met de illusionist over zijn terugkeer naar het park in Sevenum.

Traumahelikopter stock.jpg

Traumahelikopter opgeroepen voor zwaargewonde wielrenner in Lottum

Een wielrenner is vrijdagmiddag zwaargewond geraakt na een botsing met een auto. Een traumahelikopter landde in de buurt om hulp te bieden.

gala yuverta.png

Terugkijken: eindexamenleerlingen Yuverta trekken met galastoet door de straten

Donderdagavond trokken eindexamenleerlingen van Yuverta Horst door de straten. Het eindpunt was net als vorig jaar Zaal Debije in Hegelsom.

miek en guido wk voetbal 2026.jpeg

Van America naar Amerika: Miek en Guido gaan naar WK voetbal

Miek van Rens uit America en Guido Janssen uit Horst vertrekken in juni naar de Verenigde Staten om het Nederlands elftal te gaan volgen op het WK voetbal. Voor Omroep Horst aan de Maas doen de twee verslag van wat zij daar meemaken.