Horst
Terug

Eerste plaats voor MEL in Limburgse finale "Kunstbende"

8cb93873e6e56cdf621b701a5cb133b0

Tijdens de 32ste Limburgse voorronde van de landelijke Kunstbende wedstrijd in het Toon Hermans Theater in Sittard heeft MEL uit Sevenum de eerste prijs behaald in de categorie Muziek.

Redactie |
Marieke Steeghs, zoals MEL eigenlijk heet, wint hiermee een na-traject met coaching en optredens en neemt ze deel aan de landelijke finale op zondag 26 juni in Kromhouthal in Amsterdam.Meer dan 150 jongeren in de leeftijd van 13 t/m 18 jaar uit de hele provincie hebben in diverse categorieën hun creativiteit laten zien. Zij streden voor een plek in de landelijke finale, verdeeld over zes categorieën (Dans, DJ, Expo, Muziek, Taal en Theater). Piano, gitaar en ukeleleMEL omschrijft haar stijl als alternatieve/singer-songwriter muziek. Maar ook andere genres zoals rock valt in haar smaak. Ze kreeg pianolessen vanaf haar elfde en leerde zichzelf de kneepjes van de gitaar en ukulele aan. En sinds enkele jaren schrijft ze eigen nummers. Landelijke wedstrijdKunstbende is dé landelijk wedstrijd voor jong en creatief talent tussen de 13 en 18 jaar. In de categorieën dans, DJ, expo, fashion, film, muziek, taal en theater kunnen deelnemers hun eigen werk en talent laten zien. Bekende namen als Martin Garrix, DeWolff, Claudia de Breij, Jan Kooijman, Sanne Vogel en Howard Komproe hebben ooit meegedaan aan Kunstbende.

Lees ook

Ruiterfestijn meerlo

Ruiterfestijn Meerlo viert 30e editie in Griekse sferen: 'We blijven vernieuwen'

Het Ruiterfestijn Meerlo viert van donderdag 11 tot en met zondag 14 juni zijn dertigste editie en doet dat in een opvallend Grieks decor. Voorzitter Jan Janssen kijkt met trots terug op dertig jaar en kijkt ook vooruit.

traumaheli horst

Traumahelikopter geland voor medisch incident in Horst

In Horst is donderdagmiddag een traumahelikopter geland voor een medisch incident aan de Jan Bootsstraat. De traumahelikopter landde in een weiland enkele straten verderop.

geslaagd dendron

Bij 282 Dendron-leerlingen kan de vlag uit

Het Dendron College kent dit jaar 282 geslaagde eindexamenleerlingen. Vandaag ontvingen de leerlingen het goede nieuws en kan de vlag uit.

Politie uniform

Nepagenten actief in Noord-Limburg: politie waarschuwt inwoners

De politie waarschuwt voor oplichters die zich voordoen als politieagenten. Volgens de melding zijn momenteel nepagenten actief in Noord-Limburg. Zij proberen slachtoffers te overtuigen om geld, sieraden of bankpassen aan hen mee te geven voor zogenaamd veilig beheer.

wk voxjes

Horst aan de Maas leeft op eigen wijze toe naar het WK

Het WK voetbal gaat vanavond van start. Het toernooi wordt dit jaar gehouden in de Verenigde Staten, Canada en Mexico en is met 48 deelnemende landen de grootste editie ooit. Maar hoe leeft het WK eigenlijk in Horst aan de Maas?

gevangenis ter peel evertsoord

Zorgpersoneel niet vervolgd voor dood gevangene, arts wel voor oplichting

Zorgpersoneel wordt niet aansprakelijk gesteld voor de dood van de 32-jarige Suzanne de Vries. Dat heeft het OM woensdag besloten. De vrouw werd in 2022 dood gevonden in haar cel in vrouwengevangenis Ter Peel in Evertsoord. De oorzaak van haar dood was onverklaarbaar, dus startte het OM een onderzoek.