De man werd maandagavond op het Sint Lambertusplein neergestoken, omdat hij mogelijk een ruzie wilde sussen.
Carnaval stilgelegdHet slachtoffer raakte zwaargewond en werd gereanimeerd, maar dat mocht niet baten. Snel na de fatale steekpartij werden de carnavalsfestiviteiten in de plaats stilgelegd.
Moment van stilteOp de plek van het incident werden dinsdag ook al bloemen neergelegd door mensen. Burgemeester Palmen en wethouder Han Geurts waren woensdag ook aanwezig bij het eerbetoon. Om 11:11 uur werd er een moment van stilte genomen door de aanwezigen.
Verdachte opgepaktEen 19-jarige Tienraynaar is als verdachte opgepakt. Dat gebeurde op basis van getuigenverklaringen. Vanwege carnaval waren er veel mensen aanwezig in het dorpscentrum.