Dat met L1. Ondanks deze waarschuwing hebben enkele leerlingen toch van het water gedronken, maar volgens de school is er geen sprake van een toename in ziekmeldingen.
Maatregelen
Vanaf maandag heeft de school voorzorgsmaatregelen ingevoerd om te voorkomen dat leerlingen en medewerkers het verontreinigde water zouden drinken. Bij kranen en toiletten zijn briefjes geplaatst met de mededeling dat het water niet geschikt is voor consumptie. Daarnaast worden leerlingen via de informatieschermen op de hoogte gehouden.
Drinkflesjes
Voor de leraren die normaal koffie drinken uit automaten die op het waterleidingnet zijn aangesloten, is dit tijdelijk niet mogelijk. Veel leraren hebben daarom hun eigen thermosflessen meegenomen naar school. In de kantine is een voorraad flesjes water beschikbaar gesteld voor zowel docenten als leerlingen die geen eigen water mee hebben gebracht.