Horst
Terug

De Rozenhof Lottum organiseert fietstocht 'Kwekerijenroute'

8aeff61bd086d9e1a8d64e877099eef1.jpg

Op zondag 21 juli organiseert De Rozenhof Lottum een fietstocht die voert langs de kwekerijen op deze route.

Redactie |  | Aangepast op
U volgt de Rozenroute (35 km.) maar nu eens met een andere kijk op de omgeving.
Langs de route worden heel diverse gewassen gekweekt en daar wordt u op attent gemaakt. Ook zijn er veel kwekerij-bedrijven langs de route: champignons, blauwe bessen, sier-en struikteelt en natuurlijk rozen.

Deelname aan de fietsroute is GRATIS, u ontvangt bij de receptie van De Rozenhof vanaf 10:00 uur een kaart van de rozenroute én een speciale folder met uitleg over kwekerijen langs deze route.

Aanmelden voor de fietsroute is niet nodig, u fietst op eigen gelegenheid.

Een lunchpakket voor onderweg is verkrijgbaar bij De Rozenhof voor € 5,00 p.p.
Dit kan echter alleen door bestelling vooraf t/m 17 juli via info@rozenhoflottum.nl
of bel Hilda: 06-20402958.

De Rozenhof, Markt 2, 5973NR, Lottum.

Lees ook

Koninklijke Harmonie van Horst (1).jpg

Agenda

Koninklijke Harmonie van Horst brengt fantasie tot leven met Tim Stoter en Ger Gubbels

Muziek, verhalen en fantasie komen samen tijdens de Sprookjesconcerten van de Koninklijke Harmonie van Horst op zondag 5 juli in ’t Gasthoês. Jong en oud worden meegenomen in een betoverende voorstelling rond het thema ‘Carnaval der Dieren’.

wandelvierdaagse grubbenvorst.jpg

Derde dag van wandelvierdaagse Grubbenvorst afgelast door weersvoorspellingen

De derde dag van de wandelvierdaagse in Grubbenvorst is afgelast door de voorspelde weersomstandigheden. Dat laat de organisatie vrijdagmiddag weten.

hans klok.png

Interview

Van Las Vegas naar Sevenum: Hans Klok schittert in Toverland

Magie en Toverland zijn al 25 jaar met elkaar verbonden mede dankzij Hans Klok. Na een van zijn jubileumshows sprak Dwars Door Limburg met de illusionist over zijn terugkeer naar het park in Sevenum.

Traumahelikopter stock.jpg

Traumahelikopter opgeroepen voor zwaargewonde wielrenner in Lottum

Een wielrenner is vrijdagmiddag zwaargewond geraakt na een botsing met een auto. Een traumahelikopter landde in de buurt om hulp te bieden.

gala yuverta.png

Terugkijken: eindexamenleerlingen Yuverta trekken met galastoet door de straten

Donderdagavond trokken eindexamenleerlingen van Yuverta Horst door de straten. Het eindpunt was net als vorig jaar Zaal Debije in Hegelsom.

miek en guido wk voetbal 2026.jpeg

Van America naar Amerika: Miek en Guido gaan naar WK voetbal

Miek van Rens uit America en Guido Janssen uit Horst vertrekken in juni naar de Verenigde Staten om het Nederlands elftal te gaan volgen op het WK voetbal. Voor Omroep Horst aan de Maas doen de twee verslag van wat zij daar meemaken.