Horst
Terug

Dames VC Trivia kampioen eerste klasse H

798f2de4bc8e7b83d152ad88ba014ec5.jpg

VC Trivia was van meet af aan de torenhoge favoriet voor het kampioenschap van de 1e klasse H. Met deze druk begon het jonge en ambitieuze team aan de competitie.

VC Trivia |  | Aangepast op
Het team moest 4 nieuwe spelers inpassen, die stuk voor stuk zorgde voor een nog beter collectief.  Het team groeide zichtbaar en wist de concurrentie op ruime afstand te houden, dit resulteerde 3 wedstrijden voor het einde in het ultieme eindresultaat; het kampioenschap, maar belangrijker nog voor de vereniging, de promotie naar de Promotieklasse.   Triviaans blauwDe dames van VC Trivia behaalden het kampioenschap afgelopen vrijdag al zonder zelf in actie te komen. Het gemis van de adrenaline van het op eigen kracht binnen halen van de laatste punten werd ruimschoots gecompenseerd door de entourage in de Dendronhal te Horst. Voor even was het thuishonk van Hovoc omgedoopt in het Triviaans Blauw.In een volgepakt en sfeervolle hal ging VC Trivia de strijd aan met Somas Activia uit Sint Anthonis.   Onrustige startVC Trivia begon erg nerveus aan de wedstrijd. De passing liep niet, waardoor er moeizaam tot score gekomen werd. Tot overmaat van ramp moest het spel tijdelijk onderbroken worden door een blessure van de aanvoerder van VC Trivia, deze mentale tik kwam het team in de 1e set niet meer te boven (18-25).   Veel veerkrachtVC Trivia pakte ondanks de extra druk de regie in de 2e set en spelverdeler Sanne Bergs wist met name Teuntje van Rengs vleugels te geven. Het ene na het andere mooie punt werd gescoord, waardoor VC Trivia met 25-16 de stand weer in evenwicht bracht. Onder luid applaus van het thuispubliek gingen de dames uit Horst aan de Maas op zoek naar de 16e overwinning op rij.De 3e set werd met dezelfde overmacht gewonnen. En de 4e set onderstreepte nog maar eens de team effort van VC Trivia. Alle spelers kwamen aan bod en dat het laatste punt van de wedstrijd gescoord werd door een van de aanstormende talenten is daar het ultieme voorbeeld van.De 3-1 winst werd groots gevierd en daarmee kon het feest losbarsten.

Lees ook

leon litjens cda.png

Gemeenteraadsverkiezingen

Lijsttrekker Leon Litjens (CDA) in zesde aflevering 'Kiezen met'

In de podcast 'Kiezen met Omroep Horst aan de Maas' gaat Jelle van de Steeg in gesprek met de lijsttrekkers van de zeven partijen voor de gemeenteraadsverkiezingen van 2026. In de zesde aflevering is Leon Litjens van CDA te gast.

lijsttrekkersdebat - arbeidsmigratie.png

Gemeenteraadsverkiezingen

Arbeidsmigratie: dit zeggen de partijen in het lijsttrekkersdebat

Tijdens het lijsttrekkersdebat van Omroep Horst aan de Maas spraken de zeven partijen over arbeidsmigratie. Waar verschillen ze van mening en waar liggen overeenkomsten?

Evenement optreden concert podium.jpg

De navigatie voor een gevarieerd weekend vol evenementen

Aan het begin van het weekend brengt de evenementenkalender weer een gevarieerd aanbod aan verschillende leuke uitgaanstips. We hebben een gedeelte van de activiteiten die bij ons bekend zijn op een rijtje gezet.

File A73 ongeval.jpeg

Ongeval tussen vrachtwagen en auto op A73 bij Horst, weg was kort afgesloten

Vrijdagmiddag rond 14:20 uur zijn hulpdiensten uitgerukt voor een ongeval op de A73 bij afslag Horst-Zuid in de richting van Venlo. Daar bleek een vrachtwagen en een personenauto met elkaar in botsing te zijn gekomen.

Basisschool de Driehoek Griendtsveen.jpg

Raad stemt in met voorbereidingskrediet voor nieuwe MFA in Griendtsveen

De gemeenteraad heeft dinsdagavond unaniem ingestemd met een voorbereidingskrediet van 300.000 euro voor de toekomstige huisvesting van Basisschool De Driehoek en gemeenschapshuis De Zaal in Griendtsveen.

Sloop De Loods.jpg

Provincie wil miljoen bijdragen aan nieuwbouw Onze Loods in Horst

De provincie Limburg wil €1 miljoen bijdragen aan de ontwikkeling van een nieuw gebouw voor Onze Loods in Horst. Het geld komt uit de Provinciale Leefbaarheidsaanpak voor gebiedsgerichte publieke initiatieven in 2025 en 2026.