Horst
Terug

Clevers opent filiaal in Zuid-Limburgse Einighausen

13459e27f1a1701df58375d62b4ebbeb

Ijssalon Clevers opent binnenkort een nieuwe vestiging: aan de Bergerweg in Einighausen wordt hard gewerkt voor de opening van het negende filiaal van de Grubbenvorster ijsbereiders.

Eric Reijnders |
Men hoopt medio april de deuren voor de ijsliefhebbers in de regio Sittard te kunnen openen. "Een exacte datum heb ik niet, maar ik streef om voor de Pasen open te zijn. Dit is afhankelijk van leveranciers en de aannemer uiteraard", zegt Quincy Kellerhuis, eigenaar van de nieuwe ijssalon. Eenvoudige keuze"De keuze voor Einighausen is voor de eigenaren van Clevers Group, de heer Vaessen en de heer Stappers, een eenvoudige keuze geweest", vervolgt Kellerhuis. "Enerzijds heeft IJssalon Clevers veel ‘fans’ in het Zuid-Limburgse en met name regio Sittard. Anderzijds is dit een mooie mogelijkheid om de naam Clevers en haar ijsproduct in het zuiden van Limburg nóg bekender te maken". RoermondKellerhuis was het afgelopen tijd werkzaam in het pop-up filiaal "de Weerd" in Roermond. Qua reistijden en de uitdaging is de nieuwe ijssalon voor hem een uitkomst: "Voor mij persoonlijk is het ook een hele mooie kans, daar waar ik inmiddels een dik jaar in Urmond woon, op iets meer dan vijf minuten rijafstand van de ijssalon in Einighausen. De ijssalon ligt op een drukke, toeristische weg en heeft ontzettend veel potentie". VacaturesOver de werving van het personeel kan Quincy Kellerhuis nog niet veel zeggen: "Afgelopen vrijdag is het nieuws van de nieuwe ijssalon naar buiten gekomen. Ik maak me hierom nog geen grote zorgen, want wie wil er nu niet in de leukste ijssalon van Nederland werken?" besluit hij enthousiast.

Lees ook

rondje limburg

Televisie

Rondje Limburg: van een miniopera tot Halloween

In een garagebox in Grubbenvorst werd gerepeteerd voor een miniopera en in Maastricht was het te merken dat de herfstvakantie vorige week begon. Daarnaast werd er een kijkje genomen bij Halloween in Toverland en werden lessen gevolgd in een rijdende schoolbus. Dat en meer zie je in een nieuwe aflevering van Rondje Limburg.

davy crockett day aftetr

Nieuws

De ochtend na grote brand in Meterik: 'Onze trots is afgebrand. Dat doet pijn'

"Zeven maanden hebben we gebouwd, met man en macht. En nu is het weg." De ochtend na de brand die de gloednieuwe saloon van Davy Crockett in Meterik in de as legde, loopt Jan Joosten van de schietvereniging door de smeulende resten. "Onze trots is afgebrand. Dat doet pijn."

20261022-tuinbouw

Reportage - Lichtvervuiling #3

Verduisteringsdoeken helpen tegen lichtvervuiling van tuinbouwkassen: ‘Licht dat de hemel in gaat, daar heeft niemand wat aan’

Nederland is een van de meest verlichte landen ter wereld. In Horst aan de Maas komt een groot deel van de nachtelijke, oranje hemelgloed van Trade Port en de tuinbouwkassen. Toch zijn er ook maatregelen om de lichtvervuiling te verminderen, zoals de verduisteringsdoeken bij rozenkwekerij Paul van der Hulst.

brand davy crockett 4

112

Grote uitslaande brand bij schietvereniging Davy Crockett in Meterik

Bij schietvereniging Davy Crockett aan de Bergsteeg in Meterik is vrijdagavond een grote brand uitgebroken. Zaterdag zou de officiële heropening van de vernieuwde saloon plaatsvinden.

melderse top 500

Nieuws

Melderse Top 500 dit jaar in het teken van Stichting Kankerpraat

Stichting Kankerpraat is het goede doel voor de aankomende editie van Melderse Top 500. Drie dagen lang wordt er vanuit café 't Tunneke live radio gemaakt en geld opgehaald voor het goede doel.

botsing lottum boom broekhuizerweg

112

Bestelbus raakt boom in Lottum, persoon naar ziekenhuis gebracht

Een bestelbus is vrijdagmiddag rond 12.00 uur van de weg geraakt en tegen een boom tot stilstand gekomen. Het ongeluk gebeurde op de Broekhuizerweg in Lottum.