De werkzaamheden nemen ruim een maand in beslag
© Omroep Horst aan de Maas (Eric Reijnders)De Broekhuizerweg tussen Broekhuizen en Broekhuizenvorst is binnenkort ruim een maand afgesloten vanwege werkzaamheden aan een persriool. Fietsers en voetgangers kunnen tijdens de werkzaamheden gebruikmaken van het pad op de dijk langs de werkzaamheden.
Voor ander verkeer komt er een omleiding. De werkzaamheden en bijbehorende verkeersmaatregelen gelden vanaf maandag 17 augustus tot en met vrijdag 25 september.
Volgens een woordvoerder van de gemeente gaat het om werkzaamheden van Waterschap Limburg dat een nieuw persriool laat aanleggen. Een persriool is een rioolleiding waarmee afvalwater onder druk wordt afgevoerd. Met behulp van pompen wordt het water door de leiding naar een hoger gelegen punt of de rioolwaterzuivering gebracht.