Horst
Terug

Attractiepark Toverland voert sollicitatiegesprekken in de wildwaterbaan

cdac2a7f35d0d0fd948305db80308967.jpg

Werkzoekenden kunnen op een wel hele speciale manier solliciteren. Toverland is op zoek naar nieuwe collega’s en op dinsdag 21 en donderdag 30 juni kunnen zij tijdens een ritje in de wildwaterbaan Djengu River hun beste beentje voorzetten.

Niels van Rens |
“Bij Toverland werk je tussen spetterende attracties en magische belevingen”, vertelt recruiter Miriam Derickx-Linders. “Door sollicitatiegesprekken te voeren in onze wildwaterbaan Djengu River willen we medewerkers in spe hier direct onderdeel van laten uitmaken.” Een ritje in Djengu River duurt ongeveer 5 minuten, maar “als één rondje niet genoeg is om leuk kennis met elkaar te maken, dan plakken we er gewoon een tweede rondje achteraan”, lacht Miriam. Aanmelden sollicitatiegesprekToverland zoekt medewerkers voor de attracties, horeca, retail, gastenservice en schoonmaak. De minimumleeftijd is 16 jaar. Geïnteresseerden kunnen zich voor een sollicitatiegesprek in de wildwaterbaan aanmelden via www.toverland.com/wildwaterbaanDe gesprekken vinden plaats op dinsdag 21 juni en donderdag 30 juni vanaf 18.00 uur. Er is een beperkt aantal plekken beschikbaar. Voor sollicitanten met koudwatervrees is het ook mogelijk om op een ander moment een sollicitatiegesprek in te plannen, zónder een nat pak te halen.

Lees ook

imke emons belang van horst aan de maas.png

Gemeenteraadsverkiezingen

Lijsttrekker Imke Emons (Belang van Horst aan de Maas) in zevende aflevering 'Kiezen met'

In de podcast 'Kiezen met Omroep Horst aan de Maas' gaat Jelle van de Steeg in gesprek met de lijsttrekkers van de zeven partijen voor de gemeenteraadsverkiezingen van 2026. In de zevende aflevering is Imke Emons van Belang van Horst aan de Maas te gast.

lijsttrekkersdebat - wonen.png

Gemeenteraadsverkiezingen

Wonen: dit zeggen de partijen erover in het lijsttrekkersdebat

Naast drie andere thema's spraken de zeven lijsttrekkers in het debat van Omroep Horst aan de Maas over wonen. Waar verschillen zij van mening en waar liggen juist overeenkomsten?

leon litjens cda.png

Gemeenteraadsverkiezingen

Lijsttrekker Leon Litjens (CDA) in zesde aflevering 'Kiezen met'

In de podcast 'Kiezen met Omroep Horst aan de Maas' gaat Jelle van de Steeg in gesprek met de lijsttrekkers van de zeven partijen voor de gemeenteraadsverkiezingen van 2026. In de zesde aflevering is Leon Litjens van CDA te gast.

lijsttrekkersdebat - arbeidsmigratie.png

Gemeenteraadsverkiezingen

Arbeidsmigratie: dit zeggen de partijen in het lijsttrekkersdebat

Tijdens het lijsttrekkersdebat van Omroep Horst aan de Maas spraken de zeven partijen over arbeidsmigratie. Waar verschillen ze van mening en waar liggen overeenkomsten?

Evenement optreden concert podium.jpg

De navigatie voor een gevarieerd weekend vol evenementen

Aan het begin van het weekend brengt de evenementenkalender weer een gevarieerd aanbod aan verschillende leuke uitgaanstips. We hebben een gedeelte van de activiteiten die bij ons bekend zijn op een rijtje gezet.

File A73 ongeval.jpeg

Ongeval tussen vrachtwagen en auto op A73 bij Horst, weg was kort afgesloten

Vrijdagmiddag rond 14:20 uur zijn hulpdiensten uitgerukt voor een ongeval op de A73 bij afslag Horst-Zuid in de richting van Venlo. Daar bleek een vrachtwagen en een personenauto met elkaar in botsing te zijn gekomen.