Horst
Terug

Arriva schaalt op vanwege reizigerspiek

3ee3def919d4ae26e7e84f9c88ec3cc8

Arriva schaalt de huidige vakantiedienstregeling vanaf 5 september op vanwege een piek in de reizigersaantallen.

Redactie |
"In september starten de meeste onderwijsinstellingen met het nieuwe schooljaar en gaan veel forensen weer aan het werk", zo laat de vervoerder weten. Wel blijven de verwachte reizigersaantallen, ondanks de piek, nog altijd zo’n 20% achter bij de periode van vóór corona. Dienstregeling najaarVooruitlopend op deze reizigerspiek heeft Arriva deze week haar dienstregeling voor het najaar bekendgemaakt. Daarbij is rekening gehouden met verwachte reizigersaantallen en met de beschikbaarheid van personeel en"Voor de bussen gaan we per september de huidige dienstregeling opschalen op ritten waar de grootste reizigersaantallen worden verwacht. Daar zetten we extra ritten en extra lange bussen in. Dat geldt bijvoorbeeld tijdens de spitsuren naar de onderwijsinstellingen", zo laat het bedrijf wetem. Noord-LimburgEr komt een extra rit in de ochtend van lijn 66 tussen Reuver en Roermond. Deze lijn start om 7.07 uur voor schoolgaande kinderen vanaf Venlo richting Roermond. Aankomst in Roermond is 8.25 uur. Lijn 675 van Meijel naar Roermond blijft volgens de reguliere dienstregeling rijden. Lijn van Horst naar LottumLijn 89 tussen Horst, Lottum en Venlo rijdt deze periode niet, vanwege een personeelstekort. "Op deze manier kunnen we blijven rijden tussen Venray – Horst (lijn 87) en tussen Lottum – Venlo (lijn 88). Door deze aanpassing is er geen busverbinding mogelijk tussen Horst en Lottum. De wijzigingen gaan vanaf 5 september in.

Lees ook

ravage na ongelluk a73

Ravage na ongeluk tussen twee personenauto's en vrachtwagen op A73

Twee auto's zijn vrijdag- op zaterdagnacht zwaar beschadigd geraakt na een ongeluk op de A73 bij Grubbenvorst. De inzittenden kwamen met de schrik vrij.

meuleveldkinderkoor

Meuleveldkinderkoor klaar voor uitvoering van Grumor in groep 8

Na maanden van repeteren is het bijna zover: het Meuleveldkinderkoor uit Horst brengt zondag de musical 'Grumor in groep 8' op de planken in ’t Gasthoes. Zo’n 70 kinderen werkten vol enthousiasme toe naar de voorstelling die werd geschreven door Paul van Loon in samenwerking met Stichting Leergeld.

Zon hitte stock

Tropische hitte

Weerstation in Horst tikt met 37,9 graden warmste temperatuur aan in Limburg

Om 15.00 uur was het weerstation in Horst het warmste van Limburg: het KNMI mat daar een temperatuur van 37,9 graden, gevolgd door Ell-Haler met 37,7 graden.

mfa kerkebos

Tropische hitte

MFA Kerkebos stelt gekoelde ruimtes beschikbaar voor inwoners

In Swolgen kunnen inwoners die verkoeling zoeken tijdens de extreme hitte terecht bij MFA Kerkebos. Naast de airco staat er koud drinken klaar en liggen er spelletjes om de tijd gezellig door te komen.

WhatsApp Image 2026-06-26 at 10.47.53

Tropische hitte

Code rood vanwege hitte: kermissen, winkels en horeca nemen maatregelen

Verschillende evenementen zoals de kermissen in Hegelsom en Grubbenvorst wijzigen de plannen vanwege de extreme hitte. Op vrijdag geldt code rood en passen ook winkels en horecagelegenheden de openingstijden aan.

waterlek lottum 2026

Opnieuw waterlek in Lottum: ongeveer 60 woningen getroffen

Donderdag zijn ongeveer 60 woningen getroffen door een waterlek aan de Wijlickshove in Lottum. Woensdagavond gebeurde dat ook al, toen aan de Grimmelsweg.