Nieuwe frietzaak opent binnenkort op het Raadhuisplein in Sevenum

Stan van Meurs en Freek Wijnen openen nieuwe frietzaak in Sevenum Floor Janssen Fotografie
Het Raadhuisplein in Sevenum krijgt binnenkort een nieuwe smakelijke toevoeging met de opening van Frieterie de Petatbar. De nieuwe frietzaak wordt gerund door Stan van Meurs uit Horst en Freek Wijnen uit Sevenum.
Bregje Deckers | 22 januari 2025 14:36 | Aangepast op 22 januari 2025 14:36
Volgens de ondernemers is het hun doel om een plek te creëren waar bezoekers terechtkunnen voor friet en snacks die met zorg zijn bereid. Freek Wijnen licht toe: “Samen gaan we onze droom waarmaken: een plek creëren waar iedereen kan genieten van heerlijke friet en snacks, gemaakt met liefde en de beste ingrediënten.”

Opening
Hoewel de exacte openingsdatum nog niet bekend is, laten de eigenaren weten dat ze via sociale media updates zullen delen. Stan van Meurs zegt hierover: “We staan te popelen om jullie te verwelkomen, maar we houden de exacte openingsdatum nog even geheim. Volg ons hier op social media om als eerste op de hoogte te zijn!”

Friet
De zaak belooft een aanbod te bieden van onder andere friet, burgers en wisselende specials. Het duo benadrukt dat ze de focus leggen op kwaliteit en een toegankelijke sfeer. Meer informatie over de openingsdatum en het menu zal in de komende periode bekend worden gemaakt.

Lees ook

Boomteelt Centrum Horst aan de Maas nodigt uit voor Treewalk op zondag 11 mei.

Op zondag 11 mei organiseert Boomteelt Centrum Horst aan de Maas de allereerste Treewalk, een laagdr...

TWC Oranje viert 50-jarig jubileum met sportief fietsevent

Dit jaar markeert een mijlpaal voor TWC Oranje uit Horst want de vereniging bestaat 50 jaar. Al een ...

Balletschool Horst danst 'Annie'

'It’s a hard knock life', 'The sun will come out tomorrow', 'Little Girls': enkele klassiekers uit d...

Weekmarkt Horst op andere locatie door kermis

De voorjaarskermis van Horst begint morgen en dat betekent dat het centrum van Horst is volgebouwd m...

Nationale Molendag, ook in Lottum

Op zaterdag 10 en zondag 11 mei is het weer Nationale Molendag, het grootste Molenfeest van Nederlan...

Openstelling kasteel Huys ter Horst

Op zondag 4 mei is het kasteel weer bewoond en te bezichtigen voor publiek.