Munckhof-chauffeurs ontvangen onderscheiding voor uitzonderlijke dienstbaarheid

Onderscheiding voor Munckhof-chauffeurs Munckhof
Recent hebben maar liefst 16 chauffeurs van Munckhof Taxi Zaandam, Tilburg en Horst het prestigieuze IRU-diploma ontvangen.
Redactie | 14 januari 2025 07:54 | Aangepast op 14 januari 2025 07:54
Chauffeurs komen in aanmerking voor het IRU-diploma met minstens 20 jaar ervaring (waarvan de laatste vijf jaar bij hun huidige werkgever) én een miljoen kilometers zonder verkeersovertredingen of ongelukken.

Het laat zien dat zij zich niet alleen inzetten voor veilige en betrouwbare dienstverlening, maar ook een belangrijke bijdrage leveren aan het vertrouwen in de vervoerssector.

Trots
Arjan Wiering, Algemeen Directeur van Munckhof, reageert met trots: "Deze onderscheiding laat zien hoe betrokken en professioneel onze chauffeurs zijn. Het is een prachtige prestatie om 20 jaar een miljoen kilometers lang betrouwbaar, veilig en zonder fouten onderweg te zijn".

Meest gelezen

Open dag D’n Haof in Horst

Redactie | 18 mrt 2025 07:25

Lees ook

Babbel & Kookworkshop

Op donderdag 3 april organiseert het Toon Hermans Huis Noord-Limburg een Babbel & Kookworkshop.

Boekenmarkt bij De Kantfabriek

Op zondag 23 maart organiseert Museum de Kantfabriek een grote tweedehands boekenmarkt.

Open dag D’n Haof in Horst

Op zondag 23 maart tussen 10.00 uur en 14.00 uur opent D’n Haof haar deuren voor iedereen die een ki...

Praat mee over de toekomst van Horst aan de Maas

Om inwoners de kans te geven mee te praten over de Omgevingsvisie, worden er binnenkort inwonersavon...

Nog twee voorstellingen in De Kapel!

Deze maand zijn er nog twee mooie en zeer verschillende voorstellingen te zien in de kapel van ’t Ga...

Informatiebijeenkomst: Gaat Horst aan de Maas op de schop?

Heb je al gehoord van de Omgevingswet, Omgevingsvisie en het Omgevingsplan? Zo nee, dan is dat nu de...