Meterik zoekt invulling geografisch middelpunt

De Dorpsraad van Meterik zoekt naar een blikvanger in het dorp op hét geografische middelpunt van de gemeente Horst aan de Maas.
Eric Reijnders | 5 juli 2024 11:53 | Aangepast op 5 juli 2024 11:53
Sinds de gemeentelijke herindeling in 2010 ligt het geografische middelpunt van de gemeente Horst aan de Maas in Meterik, bij de blokhut van Jong Nederland. Al geruime tijd leeft de wens bij de Dorpsraad om deze bijzondere plek te markeren met een blikvanger of speels element, passend bij de omgeving en de activiteiten van Jong Nederland.

Passende invulling
Het punt ligt langs populaire wandelroutes, zoals het Ommetje Kabroeksebeek, en zou een mooie pauzeplek voor wandelaars kunnen zijn. Hoewel er al diverse ideeën zijn geopperd, is er nog geen plan waar alle betrokkenen enthousiast over zijn. De Dorpsraad Meterik roept daarom iedereen op mee te denken over een passende invulling.

Concreet plan
Bedenkers van leuke, creatieve ideeen worden opgeroepen deze te sturen naar de initiatiefnemers via info@dorpsraadmeterik.nl. Na de zomervakantie zal de Dorpsraad samen met Jong Nederland een concreet plan uitwerken om Meterik als middelpunt positief op de kaart te zetten.

Lees ook

Doelpuntrijk gelijkspel Wittenhorst in Rosmalen

In een doelpuntrijke wedstrijd hebben Rosmalen en Wittenhorst de punten gedeeld na een 3-3 gelijkspe...

Na honderd jaar in Venlo verhuist bloemist naar Grubbenvorst

Na zo'n honderd jaar komt er per 1 oktober een einde aan Bloembinderij Nizza in Venlo. De huidige ei...

Mel Thijssen triomfeert bij masters op Jumping Zaerum

Het centrum van Sevenum stond zaterdag volledig in het teken van de zesde editie van Jumping Zaerum....

Fabrieksbakker maakt bezwaar tegen dagvers-regel voor Limburgse vlaai

Fabrieksbakkerij Goedhart uit Panningen en Sevenum heeft bezwaar ingediend tegen de eis dat Limburgs...

KNMI waarschuwt voor code geel op zaterdag en zondag in Limburg

Het KNMI heeft voor zowel zaterdag als zondag code geel afgekondigd voor Limburg vanwege onstuimig w...

Vraagt u ook geen zorgtoeslag aan?

De dienst Toeslagen stuurt 200.000 huishoudens in Nederland deze week een brief dat ze mogelijk nog ...