Melderse Top 500 haalt 6736 euro op voor Stichting Leergeld

De Melderse Top 500 heeft 6736,32 euro opgehaald voor Stichting Leergeld Horst. Tijdens de actie in hun eigen glazen huis waren er 48 uur lang DJ's in café 't Tunneke in Melderslo en waren er diverse acties.
Bregje Deckers | 15 december 2024 21:17 | Aangepast op 15 december 2024 21:17
Na de bekendmaking werd het bedrag door twee vrienden uit Lottum afgerond naar € 7000,00.

Van vrijdag tot en met zondag stond Café 't Tunneke in Melderlso in het teken van de Top 500. Deze was ook live te zien bij Omroep Horst aan de Maas.

Stichting Leergeld
Melderse Top 500 over Stichting Leergeld: “Stichting Leergeld komt op voor kinderen uit gezinnen met een laag besteedbaar inkomen, zodat ze niet te maken krijgen met sociale uitsluiting. Zoals bijvoorbeeld lid zijn van een vereniging, kunnen deelnemen aan de zwemles, gymkleding voor het voorgezet onderwijs of een (tweedehands) fiets om zelf naar school te kunnen. Een kind kan er niks aan doen dat het wordt geboren in een gezin met een laag besteedbaar inkomen en mag daarom zeker niet worden buitengesloten. In onze gemeente zijn er meer dan 350 kinderen tussen de 4 en 18 jaar die helaas te maken hebben met deze situatie. Het kind staat centraal en meedoen is het doel.”

Erg blij
De stichting is erg blij dat het bedrag van de actie naar hun goede doel gaat. “Met dit geld zorgen we ervoor dat kinderen mee kunnen doen op alle gebieden van sport, cultuur en school”, zegt Leergeld.

Het bedrag werd door een gulle gift afgerond naar 7000 euro. Vorig jaar werd er meer dan 12.000 euro opgehaald voor Noa Boave.

Lees ook

Politie zoekt getuigen van mishandeling verkeersregelaars bij Toverland

De politie is op zoek naar getuigen van een mishandeling van twee verkeersregelaars die vrijdagavond...

De Week van Hier: Van Eijk (VVD) en Wolters Gregório (SP) over economie, lonen en woningmarkt

In De Week van de Hier gingen Wendy van Eijk (VVD, nummer 7 op de kandidatenlijst) en Jorge Wolters ...

Agrariër bezorgd over nabijheid AZC bij landbouwgrond

Een agrariër heeft zijn zorgen geuit over de mogelijke verlenging van het verblijf van de opvangloca...

Wethouders Roy Bouten en Eric Beurskens te gast in De Week van Hier over woningen in Horst aan de Maas

In de nieuwste aflevering van De Week van Hier vertellen wethouders Roy Bouten en Eric Beurskens ove...

Doelpuntrijk gelijkspel Wittenhorst in Rosmalen

In een doelpuntrijke wedstrijd hebben Rosmalen en Wittenhorst de punten gedeeld na een 3-3 gelijkspe...

Na honderd jaar in Venlo verhuist bloemist naar Grubbenvorst

Na zo'n honderd jaar komt er per 1 oktober een einde aan Bloembinderij Nizza in Venlo. De huidige ei...