Man aangehouden bij Kindcentrum STip die kinderen onprettige benaderde

Er is een 49-jarige man aangehouden bij Kindcentrum STip in Swolgen nadat hij kinderen onprettig zou hebben benaderd. De man heeft tevens een gebiedsverbod gekregen.
Niels van Rens | 18 oktober 2024 09:51 | Aangepast op 18 oktober 2024 09:51
Een aantal leerlingen werd door de man ‘onprettig benaderd’ op het schoolplein, zegt de politie desgevraagd tegen Omroep Horst aan de Maas.

Burgernet
De politie wil niets kwijt wat er precies is gebeurd. “Dat kunnen wij vanwege privacyredenen niet prijsgeven”, zegt een woordvoerder. De man liep van het schoolplein, waarna de kinderen het hebben gemeld. De politie gooide een Burgernet uit en de man is even later aangehouden. Hij zit momenteel vast. De man is afkomstig uit het werkgebied van de politie: Peel en Maas/Horst aan de Maas. Uit welke gemeente, wil de politie ook niets kwijt in verband met privacyredenen.

Lees ook

Doelpuntrijk gelijkspel Wittenhorst in Rosmalen

In een doelpuntrijke wedstrijd hebben Rosmalen en Wittenhorst de punten gedeeld na een 3-3 gelijkspe...

Na honderd jaar in Venlo verhuist bloemist naar Grubbenvorst

Na zo'n honderd jaar komt er per 1 oktober een einde aan Bloembinderij Nizza in Venlo. De huidige ei...

Mel Thijssen triomfeert bij masters op Jumping Zaerum

Het centrum van Sevenum stond zaterdag volledig in het teken van de zesde editie van Jumping Zaerum....

Fabrieksbakker maakt bezwaar tegen dagvers-regel voor Limburgse vlaai

Fabrieksbakkerij Goedhart uit Panningen en Sevenum heeft bezwaar ingediend tegen de eis dat Limburgs...

KNMI waarschuwt voor code geel op zaterdag en zondag in Limburg

Het KNMI heeft voor zowel zaterdag als zondag code geel afgekondigd voor Limburg vanwege onstuimig w...

Vraagt u ook geen zorgtoeslag aan?

De dienst Toeslagen stuurt 200.000 huishoudens in Nederland deze week een brief dat ze mogelijk nog ...