Lorie Kuenen naar EK in Oostenrijk en oefent bij Jumping Zaerum

Lori Kuenen uit Melderslo doet dit jaar voor het eerst mee aan Jumping Zaerum. Niet zomaar, want ze oefent op Jumping Zaerum voor het EK in Oostenrijk.
Niels van Rens | 8 augustus 2024 15:32 | Aangepast op 8 augustus 2024 15:32
Dat Kuenen zich heeft geplaatst voor het EK in Oostenrijk, doet haar heel veel. “Het is geweldig”, zegt ze. “We hebben zo hard getraind en als het dan lukt is dat prachtig.”

Speciale ambiance
“Dit wordt mijn laatste voorbereiding op het EK in Oostenrijk”, zegt Kuenen. “Dat is tien dagen later. Ik wil nog een keer trainen in een speciale ambiance. Het is mijn eerste keer omdat ik in het verleden nog niet aan het niveau zat. Het stond altijd op mijn lijstje om mee te doen en nu is het gelukt.”

Meest gelezen

Hitteplan vanaf zondag actief Limburg en Noord-Brabant

Jelle van de Steeg | 27 jun 2025 13:34

Bedrijfsongeval met gevaarlijke stof in Horst

Jelle van de Steeg | 30 jun 2025 11:17

Lees ook

Gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederlands in bibliotheek

Op zaterdagochtend 28 juni organiseert BiblioNu een gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederland...

Themarondleiding op het Oud Kerkhof Horst

Na het succes van vorig jaar zijn de themarondleidingen op het Oud Kerkhof Horst weer terug. De twee...

Nieuwe speeltuin Kronenberg feestelijk geopend

De nieuwe speeltuin aan de Henri Vullinghsstraat in Kronenberg is officieel geopend. Dit gebeurde op...

Op onderzoek langs de waterkant in America

Wil je ook zoeken naar eendagsvlieglarven en andere waterdiertjes? IVN De Maasdorpen viert de Slootj...

BiblioNu en JobOn helpen werkzoekenden verder

Werkzoekenden in Horst aan de Maas kunnen deze zomer werk maken van hun loopbaanontwikkeling tijdens...

Inspiratie-avond over biodiversiteit in Horst

IVN De Maasdorpen organiseert een inspiratie-avond over biodiversiteit. Er wordt uitgezoomd naar de ...