Hele kroeg zingt mee tijdens Café Chantant in Meerlo

Het was zingen geblazen afgelopen zaterdag in De Speulplats in Meerlo. In een vol Café Chantant kwamen allerlei nummers voorbij en niet de band bracht de muziek, maar juist het publiek.
Niels van Rens | 21 oktober 2024 15:32 | Aangepast op 21 oktober 2024 15:32
Er was van alles te doen. Er was een muziekquiz, allerlei andere spellen, maar om één ding draaide alles: samen zingen. Dat deden de aanwezigen massaal. Goed of slecht, het maakt niet uit, iedereen zingt mee.

Omroep Horst aan de Maas was erbij en maakt een sfeerverslag. Natuurlijk werd ook getest hoe goed Meerlo kon zingen met de Omroep Horst aan de Maas-microfoon.

Lees ook

Politie zoekt getuigen van mishandeling verkeersregelaars bij Toverland

De politie is op zoek naar getuigen van een mishandeling van twee verkeersregelaars die vrijdagavond...

De Week van Hier: Van Eijk (VVD) en Wolters Gregório (SP) over economie, lonen en woningmarkt

In De Week van de Hier gingen Wendy van Eijk (VVD, nummer 7 op de kandidatenlijst) en Jorge Wolters ...

Agrariër bezorgd over nabijheid AZC bij landbouwgrond

Een agrariër heeft zijn zorgen geuit over de mogelijke verlenging van het verblijf van de opvangloca...

Wethouders Roy Bouten en Eric Beurskens te gast in De Week van Hier over woningen in Horst aan de Maas

In de nieuwste aflevering van De Week van Hier vertellen wethouders Roy Bouten en Eric Beurskens ove...

Doelpuntrijk gelijkspel Wittenhorst in Rosmalen

In een doelpuntrijke wedstrijd hebben Rosmalen en Wittenhorst de punten gedeeld na een 3-3 gelijkspe...

Na honderd jaar in Venlo verhuist bloemist naar Grubbenvorst

Na zo'n honderd jaar komt er per 1 oktober een einde aan Bloembinderij Nizza in Venlo. De huidige ei...