Hardloper uit Horst en handhaver gewond door spijkerboobytraps

Spijkerboobytraps in Venlo TopSportief
In de bossen rondom het Floriadeterrein in Venlo zijn woensdag een hardlooptrainer uit Horst en een dag later een handhaver gewond geraakt door boobytraps met spijkers. De spijkers waren rechtop in een boomwortel geplaatst en waren door de herfstbladeren niet zichtbaar.
Bregje Deckers | L1 | 23 oktober 2025 15:31 | Aangepast op 23 oktober 2025 15:31
Dat melden L1 Nieuws en Omroep Venlo.

De hardlooptrainer, Chris Beurskens uit Horst, trapte op de scherpe spijker, waardoor deze zich in zijn voet boorde. Beurskens meldt donderdag dat hij nog last heeft van zijn voet, maar dat een tetanusinjectie niet nodig was. Samen met collega-hardlopers en handhavers van de gemeente Venlo ging hij vervolgens het gebied na om te controleren op andere boobytraps. Daarbij liep een handhaver eveneens verwondingen op door een tweede valstrik. Beide obstakels zijn inmiddels onschadelijk gemaakt.

Beurskens waarschuwt lopers voorlopig het gebied te mijden. Er is aangifte gedaan bij de politie, die een onderzoek is gestart om te achterhalen wie verantwoordelijk is.

Lees ook

Politie zoekt getuigen van mishandeling verkeersregelaars bij Toverland

De politie is op zoek naar getuigen van een mishandeling van twee verkeersregelaars die vrijdagavond...

De Week van Hier: Van Eijk (VVD) en Wolters Gregório (SP) over economie, lonen en woningmarkt

In De Week van de Hier gingen Wendy van Eijk (VVD, nummer 7 op de kandidatenlijst) en Jorge Wolters ...

Agrariër bezorgd over nabijheid AZC bij landbouwgrond

Een agrariër heeft zijn zorgen geuit over de mogelijke verlenging van het verblijf van de opvangloca...

Wethouders Roy Bouten en Eric Beurskens te gast in De Week van Hier over woningen in Horst aan de Maas

In de nieuwste aflevering van De Week van Hier vertellen wethouders Roy Bouten en Eric Beurskens ove...

Doelpuntrijk gelijkspel Wittenhorst in Rosmalen

In een doelpuntrijke wedstrijd hebben Rosmalen en Wittenhorst de punten gedeeld na een 3-3 gelijkspe...

Na honderd jaar in Venlo verhuist bloemist naar Grubbenvorst

Na zo'n honderd jaar komt er per 1 oktober een einde aan Bloembinderij Nizza in Venlo. De huidige ei...