Automobilist gewond na crash in voortuin Meerlo

Een automobilist is zaterdagavond gewond geraakt nadat die met een personenauto in de voortuin van een woning in Meerlo was beland. Dat gebeurde rond 22.20 uur op de Tienraijseweg.
Eric Reijnders | 6 mei 2024 14:42 | Aangepast op 6 mei 2024 14:42
Uit de bocht
De auto zou uit de bocht zijn gevlogen en daardoor in de voortuin terecht zijn gekomen, meldt L1 Nieuws. Politie, brandweer en ambulance kwamen ter plaatse, maar de bestuurder kon op eigen kracht uit het voertuig komen. Wel is die ter controle met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht.

Beschadigd
Door het ongeluk raakte de woning en een lantaarnpaal beschadigd. Ook de auto heeft fikse schade opgelopen. De Tienraijseweg werd enige tijd volledig afgesloten.

Lees ook

Doelpuntrijk gelijkspel Wittenhorst in Rosmalen

In een doelpuntrijke wedstrijd hebben Rosmalen en Wittenhorst de punten gedeeld na een 3-3 gelijkspe...

Na honderd jaar in Venlo verhuist bloemist naar Grubbenvorst

Na zo'n honderd jaar komt er per 1 oktober een einde aan Bloembinderij Nizza in Venlo. De huidige ei...

Mel Thijssen triomfeert bij masters op Jumping Zaerum

Het centrum van Sevenum stond zaterdag volledig in het teken van de zesde editie van Jumping Zaerum....

Fabrieksbakker maakt bezwaar tegen dagvers-regel voor Limburgse vlaai

Fabrieksbakkerij Goedhart uit Panningen en Sevenum heeft bezwaar ingediend tegen de eis dat Limburgs...

KNMI waarschuwt voor code geel op zaterdag en zondag in Limburg

Het KNMI heeft voor zowel zaterdag als zondag code geel afgekondigd voor Limburg vanwege onstuimig w...

Vraagt u ook geen zorgtoeslag aan?

De dienst Toeslagen stuurt 200.000 huishoudens in Nederland deze week een brief dat ze mogelijk nog ...