Arjan Wiering nieuwe Managing Director bij Munckhof

Arjan Wiering (44) is benoemd tot Managing Director van Munckhof Groep BV. Daarmee neemt hij de dagelijkse leiding over van Tom Roefs (58).
Redactie | 4 april 2024 08:00 | Aangepast op 4 april 2024 08:00
Roefs zal de positie van vice-chairman gaan bekleden bij de Raad van Bestuur van InfraMobility NV te Antwerpen, het moederbedrijf van Munckhof en Hansea.

Internationale samenwerking
Munckhof werd in 2022 overgenomen door het Belgische Hansea. De belangen van beide organisaties komen tezamen in het Belgische Infra Mobility. Sinds de overname zijn er in de samenwerking al mooie stappen gezet op het gebied van o.a. Finance en HR.

Voor de volgende fase zijn er in de leiding een aantal aanpassingen nodig. Daarom is Tom Roefs benoemd tot vice-chairman van de Raad van Bestuur van InfraMobility.Samen met de huidige chairman Bernard Gustin wordt hij verantwoordelijk voor de uitrol van de InfraMobility strategie. Belangrijke focusgebieden zijn commercie, asset management, procurement en ESG.

In lijn met strategie
De eindverantwoordelijkheid bij Munckhof wordt overgedragen aan Arjan Wiering.Arjan Wiering is sinds april 2023 COO bij Munckhof en in die hoedanigheid verantwoordelijk voor alle Passenger Transport activiteiten. Hij maakt nu dus de stap naar Managing Director.

Tom Roefs zegt hierover: “Deze ontwikkeling past naadloos in onze strategie. Ik ben enorm trots op het Munckhof van vandaag. Ik ben ervan overtuigd dat Arjan, samen met Financieel Directeur Patrick Straetemans en het Senior Management Team, de organisatie verder zal doorontwikkelen. Zelf zal ik vanuit mijn nieuwe rol bij InfraMobility natuurlijk nauw betrokken blijven bij Munckhof!”

Meest gelezen

'Mongoolse Prins' Dschero Khan (96) overleden

Eric Reijnders | 30 apr 2025 14:28

Bas Gommans heeft titel Meester Boulanger behaald

Bregje Deckers | 30 apr 2025 19:42

Lees ook

TWC Oranje viert 50-jarig jubileum met sportief fietsevent

Dit jaar markeert een mijlpaal voor TWC Oranje uit Horst want de vereniging bestaat 50 jaar. Al een ...

Balletschool Horst danst 'Annie'

'It’s a hard knock life', 'The sun will come out tomorrow', 'Little Girls': enkele klassiekers uit d...

Weekmarkt Horst op andere locatie door kermis

De voorjaarskermis van Horst begint morgen en dat betekent dat het centrum van Horst is volgebouwd m...

Nationale Molendag, ook in Lottum

Op zaterdag 10 en zondag 11 mei is het weer Nationale Molendag, het grootste Molenfeest van Nederlan...

Openstelling kasteel Huys ter Horst

Op zondag 4 mei is het kasteel weer bewoond en te bezichtigen voor publiek.

Fotografen uit Horst aan de Maas exposeren in Panningen

Fotogroep NL-70 exposeert tot en met 11 mei eigen werk op de Markt in Panningen.