Terugkijken: Dodenherdenking vanuit 't Gasthoês

De live-uitzending van de Dodenherdenking vanuit 't Gasthoês is nu online terug te kijken. Vanavond zal de indrukwekkende herdenking ook terug te zien zijn op televisie.
Jelle van de Steeg | 5 mei 2025 13:20 | Aangepast op 5 mei 2025 13:20
Tijdens de herdenking werd er gesproken door onder anderen Henk Nellen, Hans Steenmetz, Petra Leijssen, Geert Josten en Annemie Craenmehr. Deken Wilson Varela deed namens de kerken in Horst aan de Maas een gebed. Namens het gemeentebestuur deed Anita Wagenaar het woord. Het Horster Mannenkoor verzorgde de zang tussen de toespraken in.

Voorafgaand aan de herhaling op televisie zal eerst de documentaire uit 1994 ter ere van vijftig jaar bevrijding Horst te zien zijn op Omroep Horst aan de Maas.

Meest gelezen

Corruptieaffaire raakt Horst aan de Maas: wat is er gebeurd?

Jelle van de Steeg | 21 jan 2026 13:04

Leef presenteert kieslijst met 50 namen

Jelle van de Steeg | 19 jan 2026 13:44

Lees ook

Nondezuk uit Meterik winnaar bij CMC ALAIF

De 14e editie van CMC ALAIF heeft een overwinning opgeleverd voor Horst aan de Maas. Nondezuk uit Me...

Aantal verkeersongevallen opnieuw fors gestegen

In de gemeente Horst aan de Maas is het aantal geregistreerde verkeersongevallen vorig jaar opnieuw ...

Dreumels hannesse op het ijs: 'D'n Hannes 2024' binnenkort opnieuw uitgereikt tegenover groter publiek

'D'n Hannes 2024' wordt op zaterdag 20 december uitgereikt op de ijsbaan in Horst. Deze ludieke onde...

Politie zoekt getuigen van mishandeling verkeersregelaars bij Toverland

De politie is op zoek naar getuigen van een mishandeling van twee verkeersregelaars die vrijdagavond...

De Week van Hier: Van Eijk (VVD) en Wolters Gregório (SP) over economie, lonen en woningmarkt

In De Week van de Hier gingen Wendy van Eijk (VVD, nummer 7 op de kandidatenlijst) en Jorge Wolters ...

Agrariër bezorgd over nabijheid AZC bij landbouwgrond

Een agrariër heeft zijn zorgen geuit over de mogelijke verlenging van het verblijf van de opvangloca...