Nog twee voorstellingen in De Kapel!

Fenna Ograjensek en Robert Weirauch KUKELEKU
Deze maand zijn er nog twee mooie en zeer verschillende voorstellingen te zien in de kapel van ’t Gasthoês, voor de culturele fijnproevers!
Redactie | 14 maart 2025 08:04 | Aangepast op 14 maart 2025 08:04
Op 23 maart is Limburgse sopraan Fenna Ograjensek te gast, die samen met pianist Robert Weirauch een verrassend muzikaal programma brengt over verleiding: ‘Onweerstaanbaar’. En op woensdag 26 maart is theatermaker en taalkunstenaar Farida Laan te zien met haar voorstelling ‘Zakkenwassers’.

Sopraan Fenna Ograjensek is een veelgevraagd èn veelzijdige zangeres, die bekend staat om haar warme stemgeluid. Samen met pianist Robert Weirauch neemt ze het publiek in hun voorstelling ‘Onweerstaanbaar’ mee langs de verleidingen uit het klassieke repertoire, maar kunnen ze zelf ook de verleiding niet weerstaan om repertoire te laten horen dat ze éigenlijk niet mogen laten horen!

Onweerstaanbaar dus, op zondag 23 maart om 11.00 uur in de kapel van ’t Gasthoês.
Farida Laan Anne van Zantwijk
Farida Laan was lange tijd tekenaar en cartoonist, totdat het stilstaande karakter van papier en de beslotenheid van haar atelier haar de keel uit begon te hangen. Ze gooide het over een andere boeg en brengt haar absurdistische wereld nu naar het podium, in taal en beweging. Ze won in 2021 op het Amsterdams Kleinkunst Festival de aanmoedigingsprijs.

In Zakkenwassers vertelt Laan over haar straat. Een straat vol met Zakkenwassers. Wie klopt er aan de deur? En met welk stil verlangen? Een grootstedelijke patatbakker, een op drift geraakte kapster, een idealistisch handwerkcollectief, de leegte? Het universum van Farida Laan is absurdistisch en magisch. Het zal je duizelen maar ook zeker opkikkeren!

Haar voorstelling is op woensdag 26 maart om 20.15 uur te zien in de kapel van ’t Gasthoês.

Kaarten zijn te koop via de website van Kukeleku en ’t Gasthoês.

Meest gelezen

Ome Jan komt naar Tienray

Redactie | 21 apr 2025 08:19

Lees ook

Dodelijk schietincident in Venlo, meerdere aanhoudingen

Woensdag heeft de politie 'meerdere personen' aangehouden in het onderzoek naar het schietincident d...

Opening nieuw seizoen De Rozenhof Lottum

Op zaterdag 3 mei start het nieuwe seizoen van De Rozenhof Lottum en vindt er weer een feestelijke o...

Aangepaste bereikbaarheid VieCuri tijdens Koningsdag en Bevrijdingsdag

Op zaterdag 26 april (Koningsdag) en maandag 5 mei (Bevrijdingsdag) is VieCuri anders bereikbaar dan...

Ome Jan komt naar Tienray

De afgelopen maanden is bij café ’t Pleintje al de nodige activiteit waargenomen. Na meer dan een ja...

Aspergedag bij De Locht

De asperge is er weer! Op zondag 27 april staat deze bijzondere groente centraal tijdens de Asperged...

Scheidsrechtersvereniging Horst-Venray organiseert Paaswandeltocht

Op zondag 20 april - Eerste Paasdag - organiseert Scheidsrechtersvereniging Horst-Venray de jaarlijk...