Nog twee voorstellingen in De Kapel!

Fenna Ograjensek en Robert Weirauch KUKELEKU
Deze maand zijn er nog twee mooie en zeer verschillende voorstellingen te zien in de kapel van ’t Gasthoês, voor de culturele fijnproevers!
Redactie | 14 maart 2025 08:04 | Aangepast op 14 maart 2025 08:04
Op 23 maart is Limburgse sopraan Fenna Ograjensek te gast, die samen met pianist Robert Weirauch een verrassend muzikaal programma brengt over verleiding: ‘Onweerstaanbaar’. En op woensdag 26 maart is theatermaker en taalkunstenaar Farida Laan te zien met haar voorstelling ‘Zakkenwassers’.

Sopraan Fenna Ograjensek is een veelgevraagd èn veelzijdige zangeres, die bekend staat om haar warme stemgeluid. Samen met pianist Robert Weirauch neemt ze het publiek in hun voorstelling ‘Onweerstaanbaar’ mee langs de verleidingen uit het klassieke repertoire, maar kunnen ze zelf ook de verleiding niet weerstaan om repertoire te laten horen dat ze éigenlijk niet mogen laten horen!

Onweerstaanbaar dus, op zondag 23 maart om 11.00 uur in de kapel van ’t Gasthoês.
Farida Laan Anne van Zantwijk
Farida Laan was lange tijd tekenaar en cartoonist, totdat het stilstaande karakter van papier en de beslotenheid van haar atelier haar de keel uit begon te hangen. Ze gooide het over een andere boeg en brengt haar absurdistische wereld nu naar het podium, in taal en beweging. Ze won in 2021 op het Amsterdams Kleinkunst Festival de aanmoedigingsprijs.

In Zakkenwassers vertelt Laan over haar straat. Een straat vol met Zakkenwassers. Wie klopt er aan de deur? En met welk stil verlangen? Een grootstedelijke patatbakker, een op drift geraakte kapster, een idealistisch handwerkcollectief, de leegte? Het universum van Farida Laan is absurdistisch en magisch. Het zal je duizelen maar ook zeker opkikkeren!

Haar voorstelling is op woensdag 26 maart om 20.15 uur te zien in de kapel van ’t Gasthoês.

Kaarten zijn te koop via de website van Kukeleku en ’t Gasthoês.

Lees ook

Na honderd jaar in Venlo verhuist bloemist naar Grubbenvorst

Na zo'n honderd jaar komt er per 1 oktober een einde aan Bloembinderij Nizza in Venlo. De huidige ei...

Mel Thijssen triomfeert bij masters op Jumping Zaerum

Het centrum van Sevenum stond zaterdag volledig in het teken van de zesde editie van Jumping Zaerum....

Fabrieksbakker maakt bezwaar tegen dagvers-regel voor Limburgse vlaai

Fabrieksbakkerij Goedhart uit Panningen en Sevenum heeft bezwaar ingediend tegen de eis dat Limburgs...

KNMI waarschuwt voor code geel op zaterdag en zondag in Limburg

Het KNMI heeft voor zowel zaterdag als zondag code geel afgekondigd voor Limburg vanwege onstuimig w...

Vraagt u ook geen zorgtoeslag aan?

De dienst Toeslagen stuurt 200.000 huishoudens in Nederland deze week een brief dat ze mogelijk nog ...

Meer en langere treinen tijdens Vierdaagse Nijmegen

Tijdens de Vierdaagse in Nijmegen rijden er tussen Venray en Nijmegen elk half uur nachttreinen.