Wittenhorst lijdt nipte nederlaag tegen MASV

Wittenhorst - MASV Henk Coppus
Op eigen veld heeft Wittenhorst 1 haar derde nederlaag in vier wedstrijden geleden in de Vierde Divisie. De Horstenaren verloren met 0-1 van MASV uit Arnhem.
Eric Reijnders | 16 september 2024 08:54 | Aangepast op 16 september 2024 08:54
Het eerste kansje van de wedstrijd was voor de bezoekers uit Arnhem. Een schot van Venema ging echter over. Binnen het kwartier kregen de oranjehemden twee kansen: Verkennis zag zijn kopbal op de lat belanden en een kanonskogel van Verlijsdonk vloog nipt naast. In de uitbraak die daarop volgde was doelman Huntjens bij de les.

In het tweede kwartier wisten de bezoekers twee keer gevaarlijk te worden, maar doelman Huntjens wist een achterstand te voorkomen. Voor rust kregen beide ploegen nog één kans: Van Kuijck zag zijn harde inzet tot corner worden verwerkt en Huntjens wist door snel uitkomen de dreiging te stoppen. Met 0-0 ging men de rust in.

Achterstand
Amper twee minuten onderweg in de tweede helft wist Fedor Venema via de binnenkant van de paal de Gelderlanders op voorsprong te zetten. Voor het uur kregen de Horstenaren enkele kansjes, maar de inzetten van Van Kuijck, Hendriks, Beurskens en Verkennis misten kracht om gevaarlijk te worden.

Het steeds gevaarlijker wordende Wittenhorst moest langzaamaan meer risico gaan nemen en dit zorgde ervoor dat de bezoekers ook kansen kregen. Waar eerst Huntjens redde met de voet, ging enkele minuten later een bal nipt voorlangs bij een zo goed als leeg doel.

Enorme kans
In de slotfase was het alles of niet voor de ploeg van Harrie Gommans. Met de inbreng van Tom Spreeuwenberg werd het nóg gevaarlijker voor het Arnhemse doel. Mede dankzij de acht minuten blessuretijd werd Wittenhorst gevaarlijk, maar de bezoekers counterden er ook scherp op los.

In de spannende slotfase leverde de enorme druk van de thuisploeg gevaar op. In de 93e minuut kreeg invaller Spreeuwenberg een enorme kans, maar zijn vliegende inzet ging naast.

Volgende week wacht de uitwedstrijd bij promovendus Mierlo-Hout, dat met 1-3 voorstond bij Venray op het moment dat de scheidsrechter wegens een blessure de strijd moest staken.

Meest gelezen

Jongensgroep uit Horst Nederlands kampioen

Redactie | 25 mrt 2025 08:25

Samenvatting Gladiatoren HadM vanavond op TV

Eric Reijnders | 23 mrt 2025 15:02

Lees ook

Voorjaarseditie Groene Burendag in Horst

Op zaterdag 5 april vindt de voorjaarseditie van de Groene Burendag wederom plaats in de Mussenbuurt...

Ontdek de schoonheid van Kaldenbroek

Maak kennis met Kaldenbroek en de verbinding tussen de laag-, midden- en hoogterrassen van de Maas i...

Munckhof wint aanbesteding voor leerlingenvervoer Gorinchem, Hardinxveld-Giessendam en Molenlanden

Munckhof heeft recent de aanbesteding gewonnen voor het leerlingenvervoer van gemeenten Gorinchem, H...

Jongensgroep uit Horst Nederlands kampioen

De 'Stille Sluipers' van de Horster Jong Nederland afdeling zijn tijdens de vrijdag, zaterdag en zon...

Verlies Wittenhorst in belangrijke driepunter tegen Nuenen

Wittenhorst verloor drie kostbare punten tegen RKSV Nuenen. Ondanks legio kansen en een flink overwi...

Loting OLS is bekend: hier vind je de schutterijen uit Horst aan de Maas

De loting voor het OLS op 6 juli vond vrijdagavond plaats in Cultuurpodium De Bombardon in Heythuyse...