Quinty Roeffen wint van Oostenrijkse Straka en is door bij Olympische Spelen

Quinty Roeffen uit Horst heeft gewonnen van Elisabeth Straka uit Oostenrijk op de Olympische Spelen in Parijs. Ze kwam knap terug vanuit een achterstand en wist daarna alle sets te winnen.
Niels van Rens | 31 juli 2024 13:00 | Aangepast op 31 juli 2024 13:00
Roeffen kwam in het begin van de wedstrijd meteen achter met 0-4. Straka pakt veel 10-en en zelfs in de tweede set een perfecte score van drie 10-en.

Scherp
Daarna herpakt Roeffen zich en wint ze alle opeenvolgende sets. Straka laat op momenten wat liggen, waardoor Roeffen eroverheen kon gaan. In een spannende vijfde en laatste set wint Roeffen door een scherpe 10 te scoren. Het beslissende moment kwam tijdens de laatste pijl waardoor ze met 1 punt meer de wedstrijd wint.

Lees ook

Doelpuntrijk gelijkspel Wittenhorst in Rosmalen

In een doelpuntrijke wedstrijd hebben Rosmalen en Wittenhorst de punten gedeeld na een 3-3 gelijkspe...

Na honderd jaar in Venlo verhuist bloemist naar Grubbenvorst

Na zo'n honderd jaar komt er per 1 oktober een einde aan Bloembinderij Nizza in Venlo. De huidige ei...

Mel Thijssen triomfeert bij masters op Jumping Zaerum

Het centrum van Sevenum stond zaterdag volledig in het teken van de zesde editie van Jumping Zaerum....

Fabrieksbakker maakt bezwaar tegen dagvers-regel voor Limburgse vlaai

Fabrieksbakkerij Goedhart uit Panningen en Sevenum heeft bezwaar ingediend tegen de eis dat Limburgs...

KNMI waarschuwt voor code geel op zaterdag en zondag in Limburg

Het KNMI heeft voor zowel zaterdag als zondag code geel afgekondigd voor Limburg vanwege onstuimig w...

Vraagt u ook geen zorgtoeslag aan?

De dienst Toeslagen stuurt 200.000 huishoudens in Nederland deze week een brief dat ze mogelijk nog ...