Helikopteroefening Koninklijke Luchtmacht

Helikopteroefening Koninklijke Luchtmacht
Op donderdag 12 december trainen helikopters van het Defensie Helikopter Commando, onderdeel van de Koninklijke Luchtmacht, in onder andere gemeente Horst aan de Maas.
Redactie | 6 december 2024 07:49 | Aangepast op 6 december 2024 07:49
De vliegtijden van de oefening liggen tussen 12.00 en 16.00 uur.

Fictief
Op de bovengenoemde datum trainen de helikoptercrews van twee Chinook transporthelikopters en twee Apache gevechtshelikopters in samenwerking met zo’n 125 militairen van 11 Luchtmobiele Brigade in een fictief scenario.

Dicht bij de grond
Ook oefenen helikopterbemanningen tactische vliegbewegingen dicht bij de grond, om zo buiten gesimuleerde vijandelijke radarsystemen te blijven.

Lees ook

Politie zoekt getuigen van mishandeling verkeersregelaars bij Toverland

De politie is op zoek naar getuigen van een mishandeling van twee verkeersregelaars die vrijdagavond...

De Week van Hier: Van Eijk (VVD) en Wolters Gregório (SP) over economie, lonen en woningmarkt

In De Week van de Hier gingen Wendy van Eijk (VVD, nummer 7 op de kandidatenlijst) en Jorge Wolters ...

Agrariër bezorgd over nabijheid AZC bij landbouwgrond

Een agrariër heeft zijn zorgen geuit over de mogelijke verlenging van het verblijf van de opvangloca...

Wethouders Roy Bouten en Eric Beurskens te gast in De Week van Hier over woningen in Horst aan de Maas

In de nieuwste aflevering van De Week van Hier vertellen wethouders Roy Bouten en Eric Beurskens ove...

Doelpuntrijk gelijkspel Wittenhorst in Rosmalen

In een doelpuntrijke wedstrijd hebben Rosmalen en Wittenhorst de punten gedeeld na een 3-3 gelijkspe...

Na honderd jaar in Venlo verhuist bloemist naar Grubbenvorst

Na zo'n honderd jaar komt er per 1 oktober een einde aan Bloembinderij Nizza in Venlo. De huidige ei...