Gemeenteraad keurt begroting Horst aan de Maas goed

De begroting van de gemeente Horst aan de Maas lag dinsdag 12 november voor in de gemeenteraad. De raad sprak goedkeuring uit over het document.
Niels van Rens | 13 november 2024 08:40 | Aangepast op 13 november 2024 08:40
Alle coalitiepartijen keurden de begroting goed, de oppositiepartijen gingen niet akkoord. Daarmee was er een meerderheid gehaald binnen de raad.

Nieuw raadslid
Er was niet tijd voor alles op de agenda. Door de lange vergadering werden de aangevraagde moties verschoven naar de volgende raadsvergadering. Wel was er tijd in de begin van de vergadering om een nieuw raadslid welkom te heten. Heidi Disveld- de Mulder werd dinsdagavond toegelaten tot de gemeenteraad bij het CDA. Zij is de vervanger van de vertrokken Roel van Leendert.

Meest gelezen

Bedrijfsongeval op Horsterweg in Lottum

Eric Reijnders | 31 okt 2025 14:43

Lees ook

Politie zoekt getuigen van mishandeling verkeersregelaars bij Toverland

De politie is op zoek naar getuigen van een mishandeling van twee verkeersregelaars die vrijdagavond...

De Week van Hier: Van Eijk (VVD) en Wolters Gregório (SP) over economie, lonen en woningmarkt

In De Week van de Hier gingen Wendy van Eijk (VVD, nummer 7 op de kandidatenlijst) en Jorge Wolters ...

Agrariër bezorgd over nabijheid AZC bij landbouwgrond

Een agrariër heeft zijn zorgen geuit over de mogelijke verlenging van het verblijf van de opvangloca...

Wethouders Roy Bouten en Eric Beurskens te gast in De Week van Hier over woningen in Horst aan de Maas

In de nieuwste aflevering van De Week van Hier vertellen wethouders Roy Bouten en Eric Beurskens ove...

Doelpuntrijk gelijkspel Wittenhorst in Rosmalen

In een doelpuntrijke wedstrijd hebben Rosmalen en Wittenhorst de punten gedeeld na een 3-3 gelijkspe...

Na honderd jaar in Venlo verhuist bloemist naar Grubbenvorst

Na zo'n honderd jaar komt er per 1 oktober een einde aan Bloembinderij Nizza in Venlo. De huidige ei...