Carnavalsvereniging de Krey huldigt jubilarissen

Carnavalsvereniging de Krey uit Broekhuizen heeft zondagmorgen enkele leden gehuldigd vanwege hun jarenlange inzet voor de carnavalsvereniging.
Eric Reijnders | 16 februari 2025 14:15 | Aangepast op 16 februari 2025 14:15
Prins Leo 1 en zijn adjudant Leon mochten de Bonds-onderscheiding van de BCL en de bijhorende versierselen uitreiken aan vijf jubilarissen: twee van hen zijn 11 jaar lid van de vereniging en drie van de jubilarissen maar liefst 22 jaar.

Jeroen Reijntjes en Lars Vousten zijn 1*11 jaar lid van de vereniging. Vousten tegenwoordig als voorzitter van de Krey.

Erik Jeuken, Peter van Megen en Koos van Megen zijn dit jaar 2*11 jaar lid van de carnavalsvereniging uit Broekhuizen. De jubilarissen mochten de Ledenorde van de BCL, de Bond van Carnavalsverenigingen in Limburg, in ontvangst nemen.

In de video een fotocollage van de jubilarissen:

Meest gelezen

Coiffure Award voor Francis Schroembges van FRANCIS

Eric Reijnders | 19 mei 2025 17:13

Zesde editie van banenmarkt in Horst aan de Maas

Jelle van de Steeg | 17 mei 2025 11:19

'Hôrster Kapelke' moet er voor het eind van dit jaar staan

Jelle van de Steeg | 20 mei 2025 09:50

Lees ook

Grubbenvorster Mannenkoor geeft lenteconcert

Het Grubbenvorster Mannenkoor onder leiding van Oksana Bos-Baljva geeft op zaterdag 24 mei een Lente...

Open dag Seta tafeltennisvereniging Sevenum

Vanwege het 65-jarige bestaan van de tafeltennisvereniging organiseert Seta uit Sevenum een open dag...

Open dag bij Hockeyclub Horst

Hockeyclub Horst viert dit jaar haar 60-jarig jubileum en dat wordt groots gevierd met een feestelij...

’t Beste Idee van Horst aan de Maas bij VTI in Horst

Op woensdag 4 juni presenteren jonge talenten uit Horst aan de Maas hun meest creatieve en innovatie...

Bus beschadigd bij aanrijding in Horst: eigenaar roept veroorzaker op zich te melden

In de nacht van zaterdag op zondag is bij de kruising van de Schoolstraat en de Molenstraat in Horst...

Limburg houdt buskaartjes betaalbaar ondanks kabinetsbezuinigingen

Gedeputeerde Jasper Kuntzelaers van Limburg heeft aangekondigd dat de provincie geen prijsverhoginge...