Voormalige Rabobank in Horst gaat naar de grond: geluidsoverlast wordt beperkt

Voormalige Rabobank aan de Jacob Merlostraat Gemeente Horst aan de Maas
Het voormalige pand van de Rabobank aan de Jacob Merlostraat in Horst gaat op maandag 29 april naar de grond. De buitenschoolse opvang wordt tijdelijk ondergebracht in het voormalige ING-pand. Geluidsoverlast wordt beperkt.
Eric Reijnders | 19 april 2024 10:32 | Aangepast op 19 april 2024 10:32
Om de overlast voor de naastgelegen OBS Weisterbeek zo veel mogelijk te beperken, vinden de sloopwerkzaamheden plaats tijdens de meivakantie van de school (maandag 29 april tot en met vrijdag 10 mei).

Geluidsoverlast beperkt
De afvoer van vrijgekomen materialen vindt zowel tijdens de meivakantie als de week na de meivakantie (maandag 13 tot en met 17 mei) plaats. De afvoer verloopt via de Jacob Merlostraat en gebeurt uitsluitend buiten de breng- en haaltijden van de school. De werkzaamheden worden uitgevoerd met een sorteerbak en knijper om geluidsoverlast voor de buurt te beperken. Driessen zet geen zwaarder gereedschap zoals klophamers in.

Meest gelezen

Hitteplan vanaf zondag actief Limburg en Noord-Brabant

Jelle van de Steeg | 27 jun 2025 13:34

Bedrijfsongeval met gevaarlijke stof in Horst

Jelle van de Steeg | 30 jun 2025 11:17

Lees ook

Middeleeuwse kookkunsten op kasteel Huys ter Horst

Op zondag 6 juli is kasteel Huys ter Horst weer open voor bezoek. Deze dag staat in het teken van he...

Gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederlands in bibliotheek

Op zaterdagochtend 28 juni organiseert BiblioNu een gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederland...

Themarondleiding op het Oud Kerkhof Horst

Na het succes van vorig jaar zijn de themarondleidingen op het Oud Kerkhof Horst weer terug. De twee...

Nieuwe speeltuin Kronenberg feestelijk geopend

De nieuwe speeltuin aan de Henri Vullinghsstraat in Kronenberg is officieel geopend. Dit gebeurde op...

Op onderzoek langs de waterkant in America

Wil je ook zoeken naar eendagsvlieglarven en andere waterdiertjes? IVN De Maasdorpen viert de Slootj...

BiblioNu en JobOn helpen werkzoekenden verder

Werkzoekenden in Horst aan de Maas kunnen deze zomer werk maken van hun loopbaanontwikkeling tijdens...