Vierde opeenvolgende overwinning Wittenhorst

AWC kreeg een penalty toegewezen in de 18e minuut Henk Coppus
Wittenhorst 1 blijft in topvorm in de slotfase van de vierde divisie. Op bezoek bij AWC in Wijchen boekte de ploeg van trainer Harrie Gommans een 2-4 overwinning, waarmee het zijn vierde achtereenvolgende zege behaalde.
Eric Reijnders | 19 mei 2025 11:18 | Aangepast op 19 mei 2025 11:18
Met nog één wedstrijd te gaan, staat Wittenhorst verrassend zesde.

Sterke start
De Horstenaren begonnen sterk. Al in de eerste minuut was het Giel Beurskens die de openingstreffer maakte na een mooie assist. Wittenhorst kreeg meer kansen, maar Beurskens miste een uitstekende mogelijkheid uit een hoekschop.

AWC kreeg een penalty toegewezen in de 18e minuut van de scheidsrechter na een overtreding op Bas Brussaard. Safa ging achter de bal staan maar doelman Craenmehr keerde de bal en ook uit de rebound kopte Safa over. Rond de 30 minuten kreeg Beurskens opnieuw een kans, maar schoot hij over. AWC maakte echter gelijk via Daan de Bruijn en ging vlak voor rust zelfs op voorsprong door Van Schoonhoven (2-1).

Tweede helft
Na de rust kwam Wittenhorst sterk terug. Verkennis zorgde in de 68e minuut voor de gelijkmaker (2-2), waarna Ruben Laugs de 2-3 maakte na goed werk in de zestien. De voorsprong werd zelfs uitgebreid met een vierde doelpunt, al werd dit uiteindelijk als een eigen doelpunt van AWC genoteerd door Luc van Kuijck.

Door deze winst staat Wittenhorst nu op de zesde plaats, met nog een kans om zelfs verder te stijgen. Volgende week speelt de ploeg thuis tegen sv Valkenswaard.
Wittenhorst viert de overwinning Henk Coppus

Meest gelezen

Coiffure Award voor Francis Schroembges van FRANCIS

Eric Reijnders | 19 mei 2025 17:13

Zesde editie van banenmarkt in Horst aan de Maas

Jelle van de Steeg | 17 mei 2025 11:19

'Hôrster Kapelke' moet er voor het eind van dit jaar staan

Jelle van de Steeg | 20 mei 2025 09:50

Lees ook

Themarondleidingen op het Oud Kerkhof Horst

Na het succes van vorig jaar zijn de themarondleidingen op het Oud Kerkhof Horst weer terug. Vanaf m...

Grubbenvorster Mannenkoor geeft lenteconcert

Het Grubbenvorster Mannenkoor onder leiding van Oksana Bos-Baljva geeft op zaterdag 24 mei een Lente...

Open dag Seta tafeltennisvereniging Sevenum

Vanwege het 65-jarige bestaan van de tafeltennisvereniging organiseert Seta uit Sevenum een open dag...

Open dag bij Hockeyclub Horst

Hockeyclub Horst viert dit jaar haar 60-jarig jubileum en dat wordt groots gevierd met een feestelij...

’t Beste Idee van Horst aan de Maas bij VTI in Horst

Op woensdag 4 juni presenteren jonge talenten uit Horst aan de Maas hun meest creatieve en innovatie...

Bus beschadigd bij aanrijding in Horst: eigenaar roept veroorzaker op zich te melden

In de nacht van zaterdag op zondag is bij de kruising van de Schoolstraat en de Molenstraat in Horst...