Vanavond op tv: Studio Gasthoês met Ingrid van der Beele

Vanavond is Ingrid van der Beele te gast in Studio Gasthoês. Zij schreef het boek ‘Met de dood leven’ dat onlangs verscheen. In een emotioneel gesprek gaat het over de dood, afscheid nemen en de verhalen in het boek.
Jelle van de Steeg | 11 april 2025 09:20 | Aangepast op 11 april 2025 09:20
Als spreker op uitvaarten had Ingrid veel te maken met alles dat speelt rondom de dood. Eigen ervaringen brachten haar tot wat ze nu doet en ook tot dit boek dat samen met fotograaf Henk Ganzeboom tot stand kwam.

De nieuwe aflevering van Studio Gasthoês is vanavond vanaf 18.00 uur op televisie te zien. Later zal de aflevering ook terug te kijken zijn op YouTube.

Lees ook

Vijfde editie G-debat in Horst aan de Maas

Op dinsdag 13 mei vindt in de raadzaal van gemeente Horst aan de Maas de vijfde editie van het Grote...

Boomteelt Centrum Horst aan de Maas nodigt uit voor Treewalk op zondag 11 mei.

Op zondag 11 mei organiseert Boomteelt Centrum Horst aan de Maas de allereerste Treewalk, een laagdr...

TWC Oranje viert 50-jarig jubileum met sportief fietsevent

Dit jaar markeert een mijlpaal voor TWC Oranje uit Horst want de vereniging bestaat 50 jaar. Al een ...

Balletschool Horst danst 'Annie'

'It’s a hard knock life', 'The sun will come out tomorrow', 'Little Girls': enkele klassiekers uit d...

Weekmarkt Horst op andere locatie door kermis

De voorjaarskermis van Horst begint morgen en dat betekent dat het centrum van Horst is volgebouwd m...

Nationale Molendag, ook in Lottum

Op zaterdag 10 en zondag 11 mei is het weer Nationale Molendag, het grootste Molenfeest van Nederlan...