Truckrun 2025 zorgt voor veel blije gezichten en koninklijke onderscheiding

Ook dit jaar zorgde de Truckrun weer voor veel blije gezichten. Bijna 200 vrachtwagens reden mee. Extra bijzonder was dat Henk Thielen een koninklijke onderscheiding kreeg vlak voor de start.
Redactie | 14 april 2025 18:48 | Aangepast op 14 april 2025 18:48
Al toeterend waren de vrachtwagens van de Truckrun door vele straten te horen, maar de lachende gezichten van de passagiers logen er niet om dat het weer een prachtige editie was.

Onderscheiding
Sinds 2005 is Henk Thielen betrokken bij de Truckrun, eerst als vrijwilliger en sinds 2006 als secretaris van de organisatie. Al 22 keer hielp hij mee om een onvergetelijke dag te organiseren voor deelnemers en chauffeurs. Hij regelt onder andere inschrijvingen, sponsoren en het contact met de locatie.

Lees ook

Middeleeuwse kookkunsten op kasteel Huys ter Horst

Op zondag 6 juli is kasteel Huys ter Horst weer open voor bezoek. Deze dag staat in het teken van he...

Gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederlands in bibliotheek

Op zaterdagochtend 28 juni organiseert BiblioNu een gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederland...

Themarondleiding op het Oud Kerkhof Horst

Na het succes van vorig jaar zijn de themarondleidingen op het Oud Kerkhof Horst weer terug. De twee...

Nieuwe speeltuin Kronenberg feestelijk geopend

De nieuwe speeltuin aan de Henri Vullinghsstraat in Kronenberg is officieel geopend. Dit gebeurde op...

Op onderzoek langs de waterkant in America

Wil je ook zoeken naar eendagsvlieglarven en andere waterdiertjes? IVN De Maasdorpen viert de Slootj...

BiblioNu en JobOn helpen werkzoekenden verder

Werkzoekenden in Horst aan de Maas kunnen deze zomer werk maken van hun loopbaanontwikkeling tijdens...