Terugkijken: Lenny Vullings en de Hôrs d'Oeuvres - deel 1 de repetitie

In de eerste aflevering van Lenny Vullings en de Hôrs d'Oeuvres nemen we een kijkje bij een repetitie waar de nummers van Lenny worden gearrangeerd voor zijn nieuwe band. Met slechts vier repetities stoomt de band zich klaar voor optredens en de opnamesessie.
Bregje Deckers | 23 juli 2025 14:10 | Aangepast op 23 juli 2025 14:10
Lenny Vullings is een jonge muzikant uit Horst met een liefde voor poëtische dialectmuziek. Wij volgen het traject waarin zijn droom om met een band zijn eigen nummers op te nemen werkelijkheid wordt.

De komende twee dinsdagen zijn de andere twee afleveringen te zien van de driedelige serie. Zaterdag 26 juli wordt de eerste aflevering herhaald op televisie.

Meest gelezen

Blue Light Ride trekt door Horst aan de Maas

Bregje Deckers | 2 dec 2025 09:11

Lees ook

Politie zoekt getuigen van mishandeling verkeersregelaars bij Toverland

De politie is op zoek naar getuigen van een mishandeling van twee verkeersregelaars die vrijdagavond...

De Week van Hier: Van Eijk (VVD) en Wolters Gregório (SP) over economie, lonen en woningmarkt

In De Week van de Hier gingen Wendy van Eijk (VVD, nummer 7 op de kandidatenlijst) en Jorge Wolters ...

Agrariër bezorgd over nabijheid AZC bij landbouwgrond

Een agrariër heeft zijn zorgen geuit over de mogelijke verlenging van het verblijf van de opvangloca...

Wethouders Roy Bouten en Eric Beurskens te gast in De Week van Hier over woningen in Horst aan de Maas

In de nieuwste aflevering van De Week van Hier vertellen wethouders Roy Bouten en Eric Beurskens ove...

Doelpuntrijk gelijkspel Wittenhorst in Rosmalen

In een doelpuntrijke wedstrijd hebben Rosmalen en Wittenhorst de punten gedeeld na een 3-3 gelijkspe...

Na honderd jaar in Venlo verhuist bloemist naar Grubbenvorst

Na zo'n honderd jaar komt er per 1 oktober een einde aan Bloembinderij Nizza in Venlo. De huidige ei...