Terugblik Jumping Zaerum met winnaar Renee de Weert

De vijfde editie van Jumping Zaerum staat voor de deur. Om terug te blikken op vorig jaar, vertelde Renee de Weert over haar editie die ze won.
Niels van Rens | 1 augustus 2024 09:04 | Aangepast op 1 augustus 2024 09:04
Jumping Zaerum vindt plaats op vrijdag 9 en zaterdag 10 augustus.

Geen paard
De vraag is of De Weert dit jaar weer meedoet. “Het is nog niet helemaal zeker”, zegt ze. “Ik heb namelijk nog geen paard. Ik hoop in de laatste weken een paard te vinden zodat ik mee kan doen.”

Voorrecht
De Weert komt zelf uit Sevenum, het is voor haar dan een voorrecht om mee te doen. “Dat is heel mooi. Je kent veel mensen hier, een groot publiek, een mooie entourage en helemaal mooi dat je de Masters kunt winnen.”

Veel ervaring
Ze had niet verwacht vorig jaar de Masters te winnen. “Voor mij reed Mans en dat was een strakke rit”, zegt de Sevenumse. “Ik twijfelde en dacht gewoon: we gaan het proberen. Het was net genoeg. Fijn was dat mijn paard veel ervaring heeft.”

Lees ook

Doelpuntrijk gelijkspel Wittenhorst in Rosmalen

In een doelpuntrijke wedstrijd hebben Rosmalen en Wittenhorst de punten gedeeld na een 3-3 gelijkspe...

Na honderd jaar in Venlo verhuist bloemist naar Grubbenvorst

Na zo'n honderd jaar komt er per 1 oktober een einde aan Bloembinderij Nizza in Venlo. De huidige ei...

Mel Thijssen triomfeert bij masters op Jumping Zaerum

Het centrum van Sevenum stond zaterdag volledig in het teken van de zesde editie van Jumping Zaerum....

Fabrieksbakker maakt bezwaar tegen dagvers-regel voor Limburgse vlaai

Fabrieksbakkerij Goedhart uit Panningen en Sevenum heeft bezwaar ingediend tegen de eis dat Limburgs...

KNMI waarschuwt voor code geel op zaterdag en zondag in Limburg

Het KNMI heeft voor zowel zaterdag als zondag code geel afgekondigd voor Limburg vanwege onstuimig w...

Vraagt u ook geen zorgtoeslag aan?

De dienst Toeslagen stuurt 200.000 huishoudens in Nederland deze week een brief dat ze mogelijk nog ...